Tipy na výlety

Fábulova pohádková cesta v Kamenici nad Lipou

V městečku Kamenice nad Lipou nedaleko Pelhřimova, vznikla v chátrajícím areálu bývalého soudu Pohádkový říše skřítka Fábuly a po celé léto tak můžete navštívit Pohádkovou říši s Tajemným sklepením a Ztraceným světem, Tvořivé dílny pro šikovná dítka, které jsou spojené s cukrárnou, kde si rodiče mohou pochutnat na dobrotách, zatím co děti budou tvořit. Pokud na vás přijde hlad, přivítá vás loupežnický hostinec strašlivého Bambitky, jenž vám naservíruje vybrané speciality. Večer navíc Bambitka připravil kejklířské představení, ke kterému vám bude péct speciality na otevřeném ohni.

Pohádková cesta je otevřena úterý až neděle od 10 hodin do 19 hodin. Bambitkova hostpoda je otevřena denně od 11 hodin do 23 hodin. Večerní kejklířská představení jsou vždy v pátek a sobotu od 20 hodin.

Pokud pojedete od Prahy, či Brna, sjedete z dálnice u Humpolce a Kamenici najdete na polovině cesty mezi Pelhřimovem a Jindřichovým Hradcem.


Zvětšit mapu

1 komentář

  • Byli jsme tam i s vnukem a musím říci, že jsme byli velmi zklamaní. Na úrovni byly pouze ceny pro lidi, kteří snad kradou. Již vstupy šíleně drahé. Prostě mnoho povyku pro nic. Je pravda, že jsme byli varováni lidmi, kteří tam již byli. Museli jsme si to potvrdit. Takže nikdy více. Kratoškovi Chýnov

Zanechte komentář