Magazín

iskolky.cz: Sociální síť pro nejen pro rodiče a školky

Internet se v posledních letech stává synonymem pro sociální sítě. Jsme na nich téměř všichni, nehledě na věk, povolání a národnost. Některé „socky“ jsou celosvětové, jiné lokální a úzce zaměřené. A jednu právě takovou vám dnes představíme. Zapomeňte na chvíli na negativa související se zneužitím obsahu a raději si vybavte podstatné výhody – sociální sítě jsou plné lidí, které můžete kontaktovat. Získáte na nich spoustu informací a s trochou štěstí narazíte na někoho, kdo vám v budoucnu pomůže. Nejinak tomu je i na nové české sociální sítí iskolky.cz, která je určena pro školky, jesle, rodiče a několik dalších cílových skupin uživatelů.

Jak funguje sociální síť iskolky.cz?

O co tedy jde? Sociální síť iskolky.cz je praktický virtuální koutek pro rodiče, jesle, školky a v neposlední řadě i pro osoby, které se pohybují v oboru hlídání dětí. Prvním krokem je vytvoření profilu a hned poté můžete začít s publikací příspěvků, sdílením fotografií a videí. Za zmínku stojí také aplikace kalendář, prostřednictvím které můžete ostatní upozornit na zajímavé akce. Ale jak je to se soukromím? Nebude mít k vašemu obsahu přístup někdo cizí?

Buďte v klidu, na iskolky.cz totiž panuje tak trochu jiná atmosféra než na většině ostatních sociálních sítích. Vy sami si určíte uživatele, kteří budou mít k vašemu obsahu přístup. V praxi se k vašim fotografiím a videím nedostane nikdo nežádoucí. Bezpečnost je vyřešena na výbornou!

Nepropásněte šanci na bezplatnou prezentaci

Pracujete-li ve školce, jeslích nebo děti hlídáte co by soukromá osoba, neměli byste nad vytvořením profilu na iskolky.cz váhat ani minutu. Kde jinde informovat veřejnost o činnosti a výhodách vašeho zařízení, než na sociální sítí k tomu určené? Ukažte ostatním, proč by si měli vybrat právě vás. Váš profil se dostane do databáze, ve které si ho mohou ostatní vyhledat.

Pokud si stále nejste jistí, vyzkoušejte demo účet a až poté se rozhodněte, jestli se vám vyplatí založení klasického profilu.

Zanechte komentář