Magazín Tipy a rady

Proč založit investiční portfolio pro děti a tip na švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinérie Argor-Heraeus

Investování není jen pro dospělé. Vytvoření investičního portfolia pro děti může být vzdělávacím a finančně prospěšným krokem. Jedním z zajímavých prvků takového portfolia může být investice do drahých kovů. Investiční zlato totiž nabízí nejen dlouhodobou hodnotu, ale také výuku o světě financí a investic.

Proč investovat do dětského investičního portfolia?

Výchova k finanční gramotnosti: Založení investičního portfolia pro děti může sloužit jako vynikající vzdělávací nástroj. Děti se naučí základům finanční gramotnosti, porozumí hodnotě peněz a principům investování.

Dlouhodobý růst: Investování na dlouhou dobu má potenciál dosahovat lepších výsledků než krátkodobé investice. Dětským investičním portfoliem lze tedy dosáhnout větší hodnoty v průběhu času.

Rozvoj odpovědnosti: Správa investičního portfolia vyžaduje disciplínu a plánování. Děti se naučí odpovědnosti za své finanční rozhodnutí a budou schopny lépe porozumět důsledkům svých akcí.

Tip na investici: Švýcarské zlaté slitky s hologramem od Argor-Heraeus

Pokud hledáte jedinečný prvek pro dětské investiční portfolio, švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinérie Argor-Heraeus jsou skvělou volbou. Tato rafinérie je jednou z předních v oboru výroby investičního zlata, a to zejména díky své excelentní garanci ryzosti a původu zlata.

Hologram, který je ražen do zadní strany slitku, není jen estetickým prvkem. Jedná se o nedělitelnou součást zlaté cihličky, což znamená, že není možné ho sundat a přenést na jiný slitek. To poskytuje kupujícím jistotu, že investují do skutečně ryzího zlata, a ne pouze do nějaké nálepky.

Tato rafinérie používá technologii označovanou jako Kinebar®, což je laserem provedený giloš s holografickou technikou. Kinebar je chráněnou obchodní známkou společnosti UBS a představuje aplikaci difrakčního bezpečnostního prvku, tzv. kinegramu. Tato technologie je patentována a používá se i pro zabezpečení bankovek a cestovních pasů. Hologram je tak patentově chráněnou technologií, kterou nelze kopírovat.

Příjemné je, že investice do slitků s hologramem nejsou významně dražší než slitky běžné produkce. Tím se stávají atraktivním prvkem pro dětské investiční portfolio, které kombinuje hodnotu a bezpečnost s vzdělávacím prvkem.

Zanechte komentář