Tipy na výlety

Halloween není jen záležitostí Američanů. Takhle ho letos oslaví v Praze!

Snad jediný den v roce, kdy se můžete převléct za cokoliv, co vás napadne. Na Halloween můžete být upírem, zombií, čarodějnicí nebo třeba mrtvou nevěstou. Svátek se tradičně slaví hlavně za oceánem, letos si ale zábavu můžete užít i v pražském nákupním centru POP Airport. Připravili si tam kreativní dílny pro děti se včelkou Májou, komentované prohlídky muzea dinosaurů nebo příznivé ceny v outletu.

Pokud jste v Praze, máte spoustu možností, jak si Halloween užít. Můžete doma sednout za stůl, vytáhnout dýni, nožík a pustit se do vyřezávání. Můžete taky na párty, kde se vy i vaše děti potkáte s jinými lidmi v zajímavých kostýmech, vyfotíte si pár vtipných fotek, zadovádíte si a užijete si zábavu. Nebo můžete jít na procházku po městě a obdivovat s kávou v ruce vyřezané dýně nebo další strašidelné dekorace obchodů. Anebo to všechno můžete spojit a navštívit centrum POP Airport v Praze, které se stane centrem Halloweenských oslav!

Tvoření se Včelkou Májou v Majalandu

Pro rodiny s dětmi jsou v zábavním parku Majaland na týden od 23. do 29. října připravené kreativní dílničky s halloweenskou tematikou. Každý den od 10 do 19 hodin budou moci děti i rodiče tvořit strašidla a další halloweenské dekorace z papíru. O podzimních prázdninách, tedy ve čtvrtek 26.10. a v pátek 27.10., od 16 hodin budou mít navíc návštěvníci příležitost shlédnout speciální představení Halloween s Bárou Ladrovou a kamarády.

Celý Majaland se navíc zahalí do halloweenské atmosféry s dekoracemi, jako jsou dýně, strašidla a duchové. Restaurace U Máji nabídne speciální halloweenské menu a chybět nebudou ani tradiční atrakce, na které jsou malí návštěvníci Majalandu zvyklí.

Dinosauria Museum Prague – Komentované prohlídky a kvíz o ceny

Pro milovníky prehistorických ještěrů, respektive jejich kostí, nabízí Dinosauria Museum Prague halloweenské komentované prohlídky, které se konají každý den v 11:00, 14:00 a 16:00. Stejně jako Majaland, i Dinosauria se ponoří do tajuplné strašidelné atmosféry a na scéně se možná objeví i opravdová strašidla. O víkendu od 15 hodin je pro návštěvníky navíc připravený zábavný kvíz o ceny na Quetziho hoře.

Outlet v POP Airport – Halloweenské nabídky

Zatímco děti se budou bavit Majalandu nebo Dinosaurii, jejich rodiče mohou v posledním říjnovém víkendu využít výhodné halloweenské nabídky v nákupním centru. Za každý nákup v některém z 80 outletových obchodů obdrží navíc stokorunovou slevu na vstupenky do Dinosaurie a Majalandu.

Tak neváhejte a vydejte se do POP Airport prožít nezapomenutelný Halloween. Nákupní centrum se nachází nedaleko letiště Václava Havla Praha a je snadno dostupné autem i veřejnou dopravou. Pokud pojedete autem, můžete využít více než 2000 parkovacích míst zdarma včetně dobíjecích stanic pro elektromobily. Pokud pojedete veřejnou dopravou, můžete jet autobusem číslo 100 z metra Zličín nebo přímou linkou 414 z metra Nádraží Veleslavín. V autobuse platí stejný tarif jako pro Prahu.

Zdroj: Unsplash, POP Airport Prague

Zanechte komentář