Tipy na výlety

Kde si užít letní dovolenou s dětmi?

Naplánovat rodinnou dovolenou s dětmi není vůbec jednoduché a určitě nám dají za pravdu všichni, co se v této situaci právě nachází. V dnešní době se však dá využít dostupnosti virtuálních informací a rozhodnout se na základě ohlasů nebo se nechat inspirovat přečtením zajímavého článku. Pokud se letos na písečné pláže nechystáte, třeba vás zaujmou pobyty na Slovensku nebo v našem tuzemském kraji, kde je stále co objevovat.

Letní dovolená s dětmi v Jizerských horách

Poznejte nenapodobitelnou atmosféru Jizerských hor a vydejte se společně se svými dětmi na cestu plnou dobrodružství, tajemna i zábavy. Jizerské hory nabízejí bezpočet skvělých možností k sestavení plnohodnotného programu na každý den. Pěší turistiku vám zpříjemní tajemné putování po stopách víly lzeríny a krásné zážitky zprostředkuje vyhlášený IQPark iQLANDI. Rozhodně nezapomeňte na proslulou ZOO a sekci zvířátka z farmy, kde se děti mohou s jednotlivými zástupci seznámit přímým kontaktem.

Hotel v Jizerských horách si rezervujte s dostatečným předstihem, volné termíny každým dnem ubývají.

Vydejte se s dětmi na jih

Vydejte se s dětmi do jižních Čech a prožijte ty nejkrásnější letní prázdniny na Lipně. Kdo tento kraj doposud nenavštívil, bude pestrostí tamních aktivit a možnostmi různorodého vyžití překvapen. Děti zde bezesporu prožijí ty nejkrásnější prázdniny. Lipno je vyhlášenou destinací plnou cyklostezek, pěší turistiky, vodních sportů i moderních dětských hřišť. Samozřejmě nechybí ani bobové dráhy, výlety parníkem, adrenalinová zábava pro nejmenší, aquaparky nebo populární Stezka korunami stromů.

Vsaďte tento rok na prověřená místa a turisticky oblíbené destinace v našem tuzemském kraji. Jizerské hory i Lipno se stávají zárukou krásného prožití volných dnů a získání celé řady vzrušujících zážitků.

Stačí si jen zajistit ubytování na Lipně ve vámi zvoleném termínu.

Zanechte komentář