Tipy na výlety

AquaCity Poprad: Vy si odpočinete, děti se vyřádí

Přemýšlíte, kam vyrazit, aby si to děti pořádně užily, ale abyste zároveň nepřišly o poslední kapku energie a trpělivosti, která vám ještě zbyla? Vyrazte na wellness pobyt do Aquacity Poprad. Děti se v něm vyřádí tak, že večer okamžitě usnou. Vy si odpočinete na masážích. Přečtěte si o tomto skvělém resortu více.

Ohromující zážitky a animační programy pro děti

AquaCity Poprad nabízí širokou škálu vyžití. Třináct venkovních i vnitřních bazénů vás hned tak neomrzí. Na tobogánech a mnoha dalších zajímavých vodních atrakcích může od rána do večera řádit celá rodina. Vyzkoušejte vodní kouli nebo se podívejte na strhující laser show přímo v bazéně.

Až si budete chtít odpočinout, využijte služby hlídaných dětských koutků nebo své ratolesti přiveďte na zábavný animační program. Zatímco se budou bavit bez vás, užijte si klid wellness centra. Nechejte se hýčkat termální vodou, vyhřejte se v sauně, zkuste kryoterapii nebo fish terapii a uvolněte se příjemnou masáží.

Bez emisí a plýtvaní elektrickou energií: Jde to!

Kromě skvělého vyžití vás AquaCity v Popradu potěší také to, že resort nijak nepoškozuje ani neznečišťuje životní prostředí. Zakladatel Jan Telenský, který provozuje i několik dalších hotelů na Slovensku, má jasně stanovené priority: Zajišťovat lidem nejkvalitnější služby a pečovat o planetu, aby vydržela zdravá a krásná i pro další generace. Proto jsou všechny jeho projekty v souladu s přírodou.

AquaCity Poprad vypouští do ovzduší téměř nulové emise. Spotřebovává jen nutné minimum elektrické energie, a to díky promyšlenému systému, který využívá podzemní geotermální vody a solární energii. Resort za to získal již několik ocenění: Green Globe, Green Apple Award, World travel Award a Hotel roku.

Zanechte komentář