Dovolená s dětmi Magazín

Jak funguje autopůjčovna na Letišti Václava Havla? Znamenitě. Přesvědčili jsme se o tom s celou rodinou

Čeká vás pobyt v Praze, do které zavítáte letecky? Pokud se nechcete zdržovat přesunem z letiště do autopůjčovny, bude se vám hodit tip, jak problém elegantně vyřešit. Před pár týdny jsem na tom byla podobně, ale nakonec jsem našla řešení, které uspokojilo mě i mé nejbližší. Využila jsem půjčení dodávky od Easy Rent. Autopůjčovna má pobočku přímo na Letišti Václava Havla Praha, a to naproti Terminálu 1. Ušetřila mé rodině spoustu času a starostí, a proto si zaslouží kladnou recenzi.

Úkol zněl jasně. Po návratu do Prahy zajistit automobil s dostatečnou kapacitou pro čtyři děti a tři dospělé osoby. Tedy dodávku. V tom by problém nebyl – půjčoven je v metropoli víc než dost. Ale přesun s tolika dětmi, které jsou navíc unavené po dlouhém letu, není právě komfortní. Zkrátka a dobře – potřebovali jsme mít automobil k dispozici bezprostředně po přistání, a to přímo v areálu pražského letiště.

Na Easy Rent jsem narazila náhodou a zaujaly mě zajímavé reference. Ke klientům patří turisté, obchodní cestující i vysoce postavené osoby – například generální tajemník NATO. Tušila jsem, že tato autopůjčovna na Letišti Václava Havla nezklame, a nemýlila jsem se.

Administrativní proces byl tak krátký, že jsme si ani nestihli dopít kafe. Po podpisu přehledné smlouvy jsme převzali klíčky od minibusu a mohlo se vyrazit. Děti byly spokojené, že nemusely absolvovat další zbytečnou cestu do některé ze vzdálenějších autopůjčoven. Předání vozu na konci našeho pobytu v Praze bylo stejně rychlé a bezproblémové.

Jen nás trochu mrzelo, že jsme si nemohli půjčit stylovku v podobě vozu značky Mini Cooper. Až si příště uděláme výlet bez dětí, bude jasnou volbou. Tedy pokud se mi podaří odradit manžela od půjčení SUV. Vždycky toužil po prostorném a silném autě, no a v Easy Rent mají Audi SQ7 – jeho zhmotněný sen.

Zanechte komentář