Magazín Tipy a rady

Kroužek Malý Šikula dětem představí svět, rozvine jejich logické myšlení, a navíc je bude bavit!

Dnešní doba je rychlá a uspěchaná, s čímž velmi úzce souvisí také rychlejší vývoj dětí v porovnání s tím, jaký jsme jej zažili po dobu našeho dětství sami. Může pro nás být proto mnohdy hůře pochopitelné, jak s výchovou dětí z hlediska chování, ale také dovedností nakládat dnes. Také z toho důvodu dnes existují mnohé programy, které mohou být v tomto ohledu velmi nápomocné, vzdělávací a z poměrné části se zasluhují na rozvoji intelektových schopností u dětí předškolního věku. Jedním z těchto programů je také aktivita Maxíkovy školky, kterým je program MaxClever – kroužek Malý Šikula, který je v ČR naprosto ojedinělý a vznikl na základě spolupráce s organizacemi z oblasti předškolní výchovy a vzdělávání. Zajímají vás podrobnosti? V následujících řádcích se dozvíte více.

Malý Šikula – vzdělávací program pro děti, který je bude bavit

V dnešní době je důležité, aby děti měly přístup k vzdělání, které je nejen kvalitní, ale také zajímavé a inspirativní. Jedním z příkladů inovativního přístupu ke vzdělávání představuje také Maxíkova jazyková školka a jesle, kde jsou dětem v rámci kroužku Malý Šikula nabízeny aktivity, díky kterým je možné rozvíjet jejich logické myšlení a díky různým cvičením a úkolům také představovat fungování světa jako takového.

Čemu se v Malém šikulovi děti naučí?

Max Clever se pyšní týmem zkušených pedagogů, kteří mají nejen odborné znalosti, ale také vášeň pro vzdělávání hrou. Pedagogové Max Clever se snaží vytvářet přátelské prostředí, ve kterém se děti cítí podporovány a respektovány. Díky tomu se děti rády učí a mají pozitivní zkušenosti s vzděláváním.

V rámci kroužku, který trvá vždy 60 minut, se budou moci dozvědět o běžném fungování světa, které by nás doma možná ani nenapadlo představovat. V rámci kroužku je dětem vysvětlováno nejen fungování na zemi, ale také ve vesmíru. Učí se třídění odpadu, pozornosti nebo prostorové představivosti tak, aby vždy všemu porozuměli a věděli, že obal od bonbónu na zem rozhodně nepatří.

Pokud byste měli zájem dozvědět se o kroužku Malý Šikula ještě víc, neváhejte a hledejte informace na webových stránkách, případně se obraťte přímo na ředitele Maxíkovy školky.

Pro koho je kroužek Malý Šikula určen?

Protože víme, že děti se učí nejlépe hrou a aktivním zapojením, jsou v malém šikulovi, dbáme na tvorbu prostředí, které bude děti bavit. Kroužek je určen pro děti od 2,5 do 6 let a vzhledem k tomu, že program je uzpůsobován dle věku dětí, a navíc je dle potřeby ke každému přistupováno individuálně, každé dítko si zde přijde na své a v průběhu hodiny, po kterou kroužek trvá, se bude moci dozvědět něco, co třeba doposud neznal. Maxíkova jazyková školka se v průběhu kroužku zasluhuje o aktivní zapojení dětí, které se cítí motivovány a podporovány v učebním procesu.

Zanechte komentář