Tipy na výlety

Šikland: Westernové městečko, strašidelný hrad… a nejen to!

Nuda, nuda a zase nuda. Jak na ni vyzrát? Pokud máte pocit, že jste již zažili všechno, co se ve vašem okolí prožít dá, vydejte se do Šiklandu. Dovolená na Vysočině předčí všechna vaše očekávání – výlet si užijí nejen vaše děti, ale i vy. Největší přírodní areál v České republice nabízí množství úžasných atrakcí, které si zkrátka nemůžete nechat ujít. Pohodlně se usaďte, to hlavní vám představíme v tomto článku.

Ideální dovolená s dětmi v ČR. Tak by se dal v krátkosti charakterizovat Šikland – areál, který se skládá ze tří hlavních částí. Děti si nejvíce zamilují westernové městečko v Šiklově mlýně a prohlídku strašidelného zámku Draxmoor. Jasnou volbou (nejen) pro pány je military a offroadový areál, kde si lze zahrát paintball, svézt se obrněným vozidlem apod.

V Šiklandu se nachází celkem 29 skvělých aktivit, 10 restaurací (domů se hladoví určitě nevrátíte) a sedm typů ubytování (včetně teepee, chatek a mobilních domků).

Šiklův mlýn – westernové městečko

Vaše příští dovolená s dětmi v České republice může vypadat úplně jinak než ty předchozí. Navštívili jste snad někdy v minulosti westernové městečko? V Šiklandu jsou však i další atrakce – lukostřelba, zrcadlový labyrint, vláček, skákací hrady, zoopark a aquapark. Aby byly vaše společné zážitky autentické, můžete si zapůjčit dobové kostýmy v místní půjčovně.

Strašidelný zámek Draxmoor

Vaší pozornosti by rozhodně neměl ujít ani strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce. Vznikl přestavbou historické sýpky ze 17. století a momentálně se v něm nachází 15 skvělých expozic. Mimo to také strašidelný výtah, 3D kino a na nádvoří domečky na kuřích nožkách a sošky pohádkových postav. Samozřejmě nechybí ani obchůdek se strašidelnými suvenýry.

Dáte si říct? Dovolená v ČR v Šiklandu je jasnou volbou pro každého, kdo nemá rád nudu!

Zanechte komentář