Lifestyle Magazín

Agentura Slunečnice: Hlídání dětí, na které je spolehnutí

Dnešní článek jsme věnovali maminkám, které čas od času potřebují hlídání dětí. Patříte do cílové skupiny také? Pokud jste na víc z Prahy, pak vám přijdou vhod špičkové služby renomované Agentury Slunečnice.

Najít někoho, kdo se o vaše děti postará jako o vlastní, není snadné. V Praze sice působí celá řada agentur, ale co když se obrátíte na tu špatnou? V případě Agentury Slunečnice vedle rozhodně nešlápnete. Firma působí na trhu již patnáctým rokem a všechny chůvy jsou pečlivě vybírány na základě psychologických testů a zkušeností.

Hlídání dětí od Agentury Slunečnice může proběhnout jednorázově i pravidelně. Na věku dětí nezáleží, vašim ratolestem se vždy dostane osobního přístupu. Chůvy respektují specifické požadavky rodiny a vykonávají svou práci velmi zodpovědně.

O profesionalitě agentury svědčí rozsah služeb. Na své si přijdou i rodiny vyžadující hlídání v cizím jazyce a rodiče, kteří hledají spolehlivý doprovod dětí do školky či školy. V neposlední řadě pak zájemci o hlídání dětí na firemních akcích.

dite

Agentura Slunečnice působí především v Praze, ale lze se domluvit také na hlídání v blízkém okolí hlavního města. Pokud stále váháte, vyzkoušejte hlídání na zkoušku, kdy se chůva po dobu dvou dní postará o děti zcela zdarma. Bezplatně tak poznáte člověka, který se bude starat o to nejcennější, co máte.

Neméně zajímaví jsou další služby, které vám mohou výrazně usnadnit život. Chcete mít více času na své blízké? Pak využijte úklid domácnosti, v rámci kterého hospodyně provede běžné i náročnější úklidové práce. I tuto službu můžete využívat pravidelně nebo jednou za čas.

Chcete-li se o službách dozvědět další informace, pokračujte na www.agslunecnice.cz. Na stránkách najdete také aktuální ceník.

Zanechte komentář