Tipy na výlety

Neseďte doma a vyrazte na výlet!

Nevíte kam? Spoustu tipů na výlet najdete na skvěle zpracovaném turistickém serveru venkazdyden.cz. To je totiž to co, nabízí. Být venku každý den. Nejenže poznáte nová místa a náležitě rozšíříte své obzory, ale také posílíte svou imunitu a kondici. Zkrátka vám bude dobře jak na těle, tak na duši.

Hledáte odpověď na otázku kudy z nudy? Už ji nehledejte, protože ji pro vás máme. Respektive autoři webu venkazdyden.cz, kteří pro vás připravili neskutečných 1064 výletů v celkové délce 2805 kilometrů!

K jezeru či rybníku?

Obdivovat můžete historická centra měst, nebo malé vesničky a jejich kouzelné kostelíčky. Ať již se vydáte na starobylý hrad či zámek, zříceninu, rozhlednu, k jezeru či rybníku, potoku či řece, věřte, že se vám rozšíří vaše obzory. Každý kraj České republiky má svá jedinečná místa. Jde jen o to je objevit. A s tím vám právě stránky venkazdyden.cz pomohou.

Výlet na míru

Výlet vám web dokonce připraví doslova na míru. V jednoduchém formuláři máte možnost specifikovat své požadavky týkající se konkrétního regionu, délky výletu i jeho obtížnosti a server vám během několika vteřin připraví nabídku několika výletů, z nichž si budete moci vybrat ten pravý. A pokud si do svého telefonu stáhnete patřičnou mobilní aplikaci, můžete si svůj výlet vybírat přímo na trase.

Už jste vyzkoušeli geocaching?

Geocaching je hra, v jejímž rámci se prostřednictvím zeměpisných souřadnic hledají různé poklady a skryté schránky. Jinými slovy tzv. kešky. Milovníci geocachingu, kterých stále přibývá, tvrdí, že se jedná o velmi vzrušující koníček, jehož prostřednictvím mají možnost objevit tajemná místa, na která by se za normálních okolností nedostali.

4457 kešek!

Lákavé že? Tak to vyzkoušejte. Konkrétní tipy na výlety jsou totiž na stránkách venkazdyden.cz doplněny o seznam ukrytých kešek na trase – těch se v současné době na různých místech České republiky nachází 4457! Dobrodružství zkrátka může začít. Tak neváhejte!

Zanechte komentář