Hračky Magazín

Autentické modely Bruder: Proč si s nimi děti tak rády hrají?

Čím potěšit menší děti, které většinu času stráví před obrazovkou? Pokud má vaše dítko plný pokoj hraček, ale nejeví o ně zájem, možná byste se měli poohlédnout po po jiném sortimentu. Ať už vám jde o dárek pod stromeček, k narozeninám nebo jiným příležitostem, skvělou volbou jsou autentické modely Bruder. Nedají na ně dopustit kluci a stejně tak i holčičky. A když na to přijde, vyhrají si i tatínci!

Německé hračky Bruder mají dlouholetou tradici. Vyrábí se přes 80 let a vyznačují se reálným zpracováním a důrazem na detaily. Právě díky těmto vlastnostem se liší od většiny konkurenčních hraček a získaly si velkou popularitu napříč několika generacemi. Díky tomu, že vypadají jako skutečné předlohy (byť podstatně menší), si je děti okamžitě zamilují. Hraní si s takovými hračkami je logicky mnohem zábavnější.

Jaké modely Bruder vyrábí?

Co všechno v nabídce modelů značky Bruder najdete? Především modely pracovních a zemědělských strojů – náklaďáky, vysokozdvižné vozíky, traktory, kombajny manipulátory a další techniku. Nechybí ani prvky, které lze vzájemně kombinovat. Například valník nebo diskový podmítač pro traktor. Nedílnou součástí sortimentu jsou figurky s pohyblivými končetinami a budovy.

Modely Bruder jsou dostatečně odolné a děti se s nimi mohou vydat třeba na pískoviště. Pro ty nejmenší od 2 let jsou určeny modely ze série Road Max a pro starší od 4 let modely z mini série. Nejoblíbenější jsou však modely z profi série vhodné pro děti od 3 let. Vyrábí se v reálných barvách a v přesném poměru – je o ně velký zájem i mezi dospělými sběrateli. Možná detailně zpracovaným modelům přijdete na chuť a budete si je od dětí tajně půjčovat 🙂

Kde hračky Bruder seženete?

Širokou nabídku originálních hraček Bruder najdete například na www.skluzavky.cz.

Zanechte komentář