Dětský pokoj Magazín

Vaše dítě miluje Mimoně? Víme, čím ho zaručeně potěšíte!

Když se řekne Mimoni, každý si ihned představí ony bláznivé žluté postavičky v typických modrých kalhotách. I když film Já, padouch byl natočen již před šesti lety, stále jsou tyto postavičky velmi oblíbené. Logicky především u dětí. Poradíme vám, jak potěšit i vašeho potomka.

Ať se svými oblíbenými filmovými hrdiny i spí

Chce mít dané filmové postavy neustále při sobě? Není nic jednoduššího, než aby byly součástí jeho lůžka. Jak na to? Pro všechny malé obdivovatele i obdivovatelky je připraveno povlečení Mimoni. To nadchne jak svou kvalitou a pohodlností, tak i praktickým zapínáním na zip. Nechybí ani jistota dokonalé prodyšnosti materiálu, který je příjemný pro dětskou pokožku.

S Mimoněm i po koupání

Chcete svým potomkům dopřát i mimoně v doslova nadživotní velikosti, do kterého se může po každém koupání zabalit? Pokud ano, osuška Mimoni je druhým z našich tipů, který rozhodně láká. Její předností je hlavně stoprocentní bavlna, ze které je vyrobena. Ta zajistí jak prvotřídní savost, ale i to, že bude osuška k dětské pokožce skutečně velmi příjemná. Teď na podzim a během zimy ji oceníte hlavně při večerní hygieně. A co příští rok v létě? Vaše dítě se s ní může chlubit třeba u rybníka nebo na koupališti.

Hledáte něco originálního?

Přijdou vám povlečení i osuška skutečnou klasikou a vy hledáte spíše něco více originálního? Pokud je to tak, zkuste dětské pončo Mimoň. V čem je výjimečné? V první řadě opět tím, že má žlutou barvu a nepostradatelnou postavičku, která jasně dominuje. Dále nezapomeňme ani na další pozitiva, jako jsou originální střih, stoprocentní bavlna a univerzální velikost 55 × 110 cm.

A k jaké příležitosti některý z doporučovaného sortimentu koupit? Důvod se vždycky najde. Mimo to ale můžete pamatovat na to, že se blíží Vánoce. A starost s dárky je vyřešena.

Zanechte komentář