Magazín

Blíží se čas karnevalů. Které kostýmy teď letí a kde je seženete?

Oslavili jste se svými ratolestmi Halloween? Anglosaský svátek u nás není tak populární jako jinde ve světě, ale i přesto, že není pevně zakořeněn v českých tradicích, se na něj děti těší a užívají si ho. A to především díky strašidelným maskám a kostýmům, ve kterých se mohou producírovat po městě. Pokud jste letošní Halloween promeškali, napřesrok to napravte. Vaše děti budou mít ohromnou radost. Naštěstí se blíží čas karnevalů, takže není nic ztraceno. Chcete-li, aby si prckové užili maškarádu na sto procent, překvapte je krásným kostýmem. Prozradíme vám, co zrovna letí.

Dnešní děti mívají speciální požadavky

Děti berou karneval jako ohromnou událost a proto byste jim měli připravit maškarní kostýmy, které budou jejich kamarádi obdivovat. V prvé řadě se jich zeptejte, za co by se chtěly převléknout. Možná vás překvapí jejich kreativita. Klasické pohádkové postavy sice nikdy nevyjdou z módy, ale počítejte s tím, že současná generace má i jiné hrdiny. Dost možná ani nebudete vědět, co vlastně mají na mysli tím „Avaterem“ nebo „Power rangerem“.

maska ducha

Holčičky stále milují princezny všeho druhu, ale určitě nepohrdnou ani kostýmem anděla nebo třeba červené karkulky. Pro divoženky je zase jako stvořený outfit indiánky, čarodějnice a ducha. A co se týče kluků, počítejte s požadavkem na něco hororového. V módě jsou oživlé mrtvoly a nejrůznější padouši. A samozřejmě superhrdinové jako batman, superman či spiderman.

Avatar

Vítejte ve Světě masek

A teď to nejdůležitější. Vyrobit kostýmy tak, aby vypadaly „opravdově“, není zrovna jednoduché. Naštěstí, jakožto moderní rodiče, moc dobře víte, že není problém koupit již hotové masky. Nás zaujal široký výběr v e-shopu SvětMasek.cz. Najdete zde kostýmy, paruky, doplňky, líčidla a další potřeby, díky kterým vytvoříte perfektní masku. A budete-li se chtít pobavit se svými dětmi, nepřehlédněte karnevalové kostýmy pro dospělé.

Dnešní karnevaly mají tak trochu jinou úroveň a nestačí, když vytáhnete ze skříně staré oblečení po prarodičích. Prckové touží po stylových převlecích a na nás je, abychom jim přání splnili. Od toho jsme přece rodiče, nebo ne?

Zanechte komentář