Magazín

Zkušenosti našich čtenářů: Jak mi Wurm-Ex pomohl proti parazitům?

O neposedných dětech se v souvislosti s jejich neposedností a temperamentem tvrdí, že „mají roupy“. V praxi však roupi – ti opravdoví – trápí téměř všechny děti. Kvůli neustále reinfekci se vyskytují v dětských kolektivech a ve finále se s nimi nakonec pravděpodobně setkají i rodiče. Léčba je jednoduchá a rychlá a nejčastěji se na ni používá sirup Vermox. Jenomže co když nepříjemné svědění v oblasti konečníku začne zužovat i vás? Není se za co stydět, ale pokud se vám k lékaři přeci jen nechce, vyřešte to stejně elegantně, jako naše čtenářka Pavla.

Pavla K. (27)

Není to tak dávno, co si mé dvě děti začaly stěžovat na svědění v oblasti konečníku. S malými červíky jsme se vypořádali rychle – lékařka předepsala Vermox a bylo po problémech. Bohužel jsem podcenila vlastní léčbu (nenapadlo mě, že se parazité uvelebili i ve mě) a když jsem začala trpět průjmy, nadýmáním, bolestmi břicha a ve finále pověstným svěděním, věděla jsem, která bije,

Věděla jsem, že se nemám za co stydět a že se paraziti všeho druhu mohou uhnízdit v každém z nás, ale znáte to. Kvůli studu jsem návštěvu lékaře odkládala a začala pátrat na internetu po volně prodejném přípravku. A světe div se, narazila jsem na Wurm-Ex, který mě roupů okamžitě zbavil. Začala jsem se cítit mnohem lépe a vytratily se i jiné zdravotní neduhy. Kdo ví, možná v mém organismu nehodovali i jiní parazité. Ostatně domácnost s námi sdílí dvě kočky a pes, a i navzdory pravidelnému odčervování je možné, že jsem se od nich infikovala.

Wurm-Ex rozhodně doporučuji, opravdu mi pomohl a cítím se po něm fit, jako nikdy předtím.

Pár faktů o přípravku Wurm-Ex

Wurm-Ex je volně dostupný a vysoce účinný přípravek, který přispívá k přirozené obraně těla. Efektivně zlikviduje většinu běžných parazitů a je šetrný ke střevní mikroflóře. Chcete-li se o něm dozvědět více, pokračujte na www.wurm-ex.cz.

wurm-ex zkušenosti

Zanechte komentář