Magazín

Děti milují změny. Nezapomínejte na jejich pokojíček a zařiďte jim ho tak, jak si zaslouží!

Máte za sebou kompletní rekonstrukci bydlení, nebo jste se přestěhovali do nového a zařizujete ho takříkajíc „od píky“? V tom případě rozhodně nezapomeňte na dětský pokojíček. Vy v něm sice příliš mnoho času netrávíte, ale vaše děti ano. Vybudujte jim proto zázemí, ve kterém se budou cítit spokojeně a šťastně. Vykouzlíte jim úsměv na tváři, který jen tak nezmizí.

Děti rychle rostou a potřebují odpovídající prostor

Při rekonstrukci nebo stěhování bereme pořízení nového nábytku jako samozřejmost. Obývací stěna, sedací souprava, kuchyňská linka… ale na dětský pokoj tak trochu zapomínáme. A to je chyba, protože i děti si přece zaslouží ten nejlepší dětský nábytek, který bude vynikat originálním designem a prvotřídním zpracováním. Tím spíš, pokud od doby, kdy jste jejich pokojíček zařizovali naposledy, uplynul nějaký ten pátek. Děti rostou a jejich požadavky se velmi rychle mění. Předškolák má úplně jiné potřeby než dvouleté dítě.

detsky-pokoj

I na menším prostoru vykouzlíte dokonalý výsledek

Jak tedy začít? Rozhodnete-li se pro obměnu nábytku v dětském pokojíčku, před nákupem si důkladně promyslete rozestavení jednotlivých prvků. Vašim cílem je praktické uspořádání a co nejvíce otevřeného prostoru. Do menších pokojů, které jsou útočištěm dvou a více dětí, se perfektně hodí patrové dětské postele. Neméně praktické jsou vyvýšené postele s prostorem pod lůžkem. Ten lze využít pro hraní a později učení.

detska-patrova-postel

Na kvalitě nešetřete a myslete do budoucna

Dětský pokojíček můžete vybavit samostatnými kusy nábytku, nebo sáhnout po sestavě. Tak jako tak se vyplatí investovat do odolných a zdravotně nezávadných materiálů a prvotřídního dílenského zpracování. Menší děti dávají nábytku zabrat a chcete-li, aby se v jejich pokoji udržel co možná nejdéle, poohlédněte se po kvalitním nábytku u známého prodejce www.nabytek-elegance.cz. V e-shopu najdete široký sortiment prvotřídního nábytku do dětského pokoje, který vám prodejce dopraví až domů a v případě potřeby také smontuje.

detsky-pokojicek

Dejte nám vědět, jak jste zařizování dětského pokojíčku řešili vy. Měly z něj vaše děti radost, nebo změnu nijak významně nevnímaly?

1 komentář

  • Dobrý den, my s manželem chceme dát na vánoce nový dětský pokoj dcerkám, doposud ta starší 4,5 spí už sama v pokojíčku a ta menší 2 roky spí s námi v ložnici v dětské postýlce…Jednak už je jí postýlka docela nakonop a druhak už by si měla zvyknout spát bez nás… Takže jsem se nachala inspirovat od vás na našla jsem si úžasný nábytek na žluté hale.cz kde mají systém, který si můžetekrásně nakombinovat podle prostor a toho co přešně pro děti potřebujete.

Zanechte komentář