Hračky Magazín

I trampolína může být bezpečná: Znáte Springfree bez pružin?

Slíbili jste dětem trampolínu, ale už teď se hrozíte, že si na ní ublíží? Nemusíte, protože existuje varianta, která je mnohem bezpečnější než klasická „trampoška“. Jmenuje se Springfree a jak už napovídá samotný název, nemá pružiny. Nemusíte se však bát, že si na ni vaše děti nezadovádějí. Trampolína Springfree je stejně zábavná jako ostatní výrobky. A v některých provedeních dokonce mnohem zábavnější.

Za konceptem nejbezpečnější trampolíny na světě stojí zodpovědný otec

Trampolínu Springfree navrhl univerzitní profesor Dr. Keith Alexander pro vlastní děti. Znepokojovala ho konstrukce tradiční trampolíny, a tak se rozhodl zkonstruovat mnohem bezpečnější variantu. Díky čtyřem unikátním a patentovaným prvkům získala Springfree titul „nejbezpečnější trampolíny na světě“. Což je pro každého rodiče docela pádný argument k tomu, aby zvážil pořízení právě této zahradní atrakce.

4 prvky, díky kterým je Springfree lepší než klasická trampolína

Konkrétně jde o skákací systém z pružných tyčí, které mají funkci pružin (ale jsou mnohem bezpečnější). Dále pak o speciální měkký okraj skákací pružin – chybějící kovový rám výrazně snižuje riziko úrazu.

Dalším jedinečným prvkem je aktivní vypnutá ochranná síť. Plete se z velmi odolného materiálu a nepárá se ani v případě roztržení jednotlivého oka či rozříznutí. Je plně uzavíratelná a chrání dětí mnohem lépe než běžná síť.

Posledním bezpečnostním opatřením jsou vnější tyče. Nejsou rovné, ale mohou se prohýbat do všech směrů. Síť tak vždy skokana udrží na skákací ploše a zabrání, aby došlo k nepříjemnému zranění.

S interaktivním systémem je Springfree ještě zábavnější

S nejnovějšími modely trampolín Springfree je navíc kompatibilní systém Tgoma. Jedná se o systém čtyř senzorů integrovaných do skákací podložky propojuje trampolínu s tabletem a děti mohou hrát množství zajímavých her. Dovádění na trampolíně je bude bavit ještě více.

Zanechte komentář