Lifestyle Magazín

Jak připravit skvělou party?

Bude vaše dítko něco slavit? Máte za úkol připravit party, a nejen pro děti? Pak se blýskněte originalitou. Každý umí objednat spoustu jídla, ale připravit něco vlastního, to každý ocení. Nebojte se, s dnešními pomocníky se nestrháte. Stačí vědět, jak na to.

Kuchyňský robot udělá práci za vás

Když si představíte, že máte připravit jídlo třeba pro 30 lidí, asi vás polije pot, protože si ilustrujete, kolik bude surovin, kolik času u toho strávíte, a uvidíte tu kopu nádobí. Ovšem dnes existují pomocníci, do nichž jen vložíte ingredience, a oni pak budou pracovat za vás. Například kuchyňský robot. Na něj nedají dopustit i profesionálové. Jde o výkonný prostředek, který vaří, míchá i váží. Má spoustu příslušenství, různých nástavců, s nimiž připravíte spoustu jídel. Stačí si jen navolit, co má robot dělat, a on začne pracovat. Umí pracovat tak, že zvládne i jemné kroky v pečení, třeba i temperování čokolády, připraví i guláš. Což se vám hodí, protože na party připravíte spoustu rozličných pokrmů a hosty neodbydete například fádními jednohubkami.

Ruční šlehač je nezbytný

V nabídce je spousta pomocníků, protože jakýkoli food procesor usnadní vaše vaření. Nebojte se toho, že recept ztratí originalitu, váš rukopis. Zkrátka pouhýma rukama nic tak dokonale neposekáte, nenašleháte. Stačí si jen vybrat doplněk, speciální nádobu a můžete mlít, sekat či jinak zpracovat potraviny od zeleniny přes maso, ořechy, čokoládu nebo i led. Opravdu výkonné přístroje vám umožní namlít opravdu tvrdé suroviny, třeba i hranol soli. A určitě vám v kuchyni nesmí chybět ruční šlehač, s nímž připravíte sladké krémy i nadýchané pomazánky. Někdo s ním dělá i bramborovou kaši. Pokud tedy sháníte spolehlivé pomocníky, mrkněte na portfolio značky Kenwood, jejíž pestré příslušenství nabízí velkou variabilitu.

Zanechte komentář