Magazín Tipy a rady

Jak uspořádat nezapomenutelnou dětskou párty?

Děti milují oslavy a je jim úplně jedno, jestli se jedná o narozeninovou, halloweenskou či jakoukoliv jinou party. A na nás rodičích je, abychom jim alespoň čas od času udělali radost. Takže hurá do toho a půl je hotovo!

Vše začíná plánováním

Plánování dětské oslavy je zábava, jen musíte vědět, od čeho se „odpíchnout“. Začněte výběrem tématu – respektive ho přizpůsobte příležitosti. Rozhodně nic nepokazíte, pokud uspořádáte akci ve zmíněném halloweenském stylu. K populárním tématům však patří také pohádky všeho druhu (především trendy „disneyovky“ ala Ledové království apod.) a piráti.

Bez pozvánek s hojnou účastí nepočítejte

Dostat pozvánku na dětskou party je velká věc. Nezapomeňte je proto svědomitě rozeslat všem kamarádům, kteří by na akci neměli chybět. Samozřejmě si náležitě pohrajte a vytvořte graficky zajímavou kompozici – bude předzvěstí toho, že půjde o mimořádnou oslavu.

Bez maškarních obleků ani ránu

Co děti milují ještě více než party? No přece party v maškarním! Bez ohledu na zvolené téma do pozvánky připište (a zvýrazněte), že účast je možná jen v masce si kostýmu. Zároveň počítejte s tím, že se některé děti přesto dostaví v „civilu“. Určitě se vám budou hodit záložní masky a kostýmy!

Stylové dekorace umocní atmosféru

Bez ozdob a dekorací všeho druhu by party nebyla dokonalá. Porozhlédněte se proto v nabídce některého ze specializovaných prodejců a objednejte dostatek balónků s heliem, konfet a tematických dekorativních předmětů. Stylové dekorace interiér oživí jako nic jiného!

Doprovodný program

Děti se sice zabavit umí, ale když jim rozdáte bublifuky, tvarovací hmoty (neboli „slizy“) a další drobnosti, rozhodně tím nic nepokazíte. Nemusíte zvát klauna, ovšem není od věci, když vymyslíte pár her, do nichž se aktivně zapojí všichni hosté. A nezapomeňte ani na hudbu – pokud si nevíte rady s playlistem, nebojte se zeptat svých dětí. Určitě vám rády poradí!

Zanechte komentář