Dovolená s dětmi Magazín

Kam na dovolenou s dětmi?

Kam na dovolenou s dětmi? Otázka, která nedá spát mnoha rodinám. Cestování s dětmi totiž má svá specifika. Ne všechny ratolesti zvládnou desítky hodin cestování v autě, nebo nedej bože v autobuse, a ne všichni třeba zvládají horké podnebí u moře. Spekulativní je samozřejmě i požadavek na soukromí a vzájemný ohled na další ubytované.

Děti bývají hlučné a mají zcela jiné nároky na herní a časové využití, nežli dospělí. A v neposlední řadě je nutné zvážit, jak bude na dětskou společnost reagovat okolí. Řešením tohoto zapeklitého „hlavolamu“ je dovolená v Rakousku. Nabízí všechno, co můžete od dovolené chtít a zároveň jsou zde děti vítány.

Voucher za skvělými zážitky

Dovolená v Rakousku s dětmi uspokojí všechny. Zavede vás nejen do překrásné přírody a naservíruje ty nejkrásnější zážitky, ale navíc garantuje maximální komfort a profesionální služby na úrovni. Dovolená Rakousko je ideálním cílem pro všechny, kteří se nespokojí s málem, ale nemusí za luxusem rovnou do exotiky.

Rakousko je zemí, která s námi tvořila 400 let dlouhé dějiny. Nerozumíme si sice jazykově, ale o to více si sedíme lidsky. Máme podobnou mentalitu i představy o životě. Proto si rozumíme i v oblasti dovolenkaření. Dáte-li na naše doporučení, budete přímo nadšení. Dovolená v Rakousku u jezera vám připraví zážitek na celý život.

Vítejte v Solné komoře

Zvolte oblast Solné komory a kochejte se sceneriemi 76 jezer a jezírek, které v oblasti najdete. Solná komora leží ve třech spolkových zemích, z největší části v Horním Rakousku, z menší pak v Salcbursku a Štýrsku. Jedinečnost tohoto regionu spočívá v kombinaci překrásné hornaté krajiny, křišťálově čistých jezer a malebnosti zdejších měst a obcí.

Jezera Rakousko jsou ideální ke koupání, ale také zde můžete surfovat nebo jezdit na vodních lyžích. Na větších jezerech se pořádají vyhlídkové jízdy parníkem. V oblasti Solné komory budou samozřejmě nadšeni i milovníci turistiky či cyklistiky. Z hlediska ubytování mají rodiny s dětmi na výběr z typicky architektonicky pojatých alpských pensionů a nebo luxusního wellness resortu s golfem. Záleží jen na vás, pro jaký typ se rozhodnete.

Zanechte komentář