Magazín Tipy a rady

Kam volat v případě elektro havárie?

Nefunkční elektřina je vždycky problém, který je potřeba co nejrychleji vyřešit. Abyste si mohli zatopit, uvařit, aby se nerozpustily zásoby potravin v mrazáku, nevybil se telefon. Jaké číslo si pro případy potíží s elektroinstalací máte uložit?

Jste-li z Prahy a okolí, uložte si do telefonu číslo na havarijní službu Elektro Elefant. Tato havarijní služba elektro funguje nonstop, dokonce o svátcích a o víkendech.

Dojedou do 60 nebo 90 minut

Tým elektrikářů moc dobře chápe, že výpadek elektřiny je pro každého velmi nepříjemný a stresující. Proto za vámi přijedou v co nejkratším možném čase. V době od 8 do 18 hodin dorazí do 60 minut, od 18 do 8 do 90 minut. O víkendech a svátcích fungují od 6 do 23:30, platí se příplatek ve výši 20 %. V případě nefunkční elektřiny ale na cenu pravděpodobně hledět nebudete. Pravidelní zákazníci mají slevu ve výši 300 Kč a zákaznici nad 65 let taktéž.

Zkušení elektrikáři si poradí se vším

Elektrikáři z firmy jsou profesionálové s bohatými zkušenostmi. Pravidelně chodí na školení a zákazníci na ně dávají jen ty nejlepší recenze. Zvládnou nonstop servis elektro i běžné elektrikářské práce jako opravu elektroinstalace, revizi elektroinstalace a hromosvodu, zapojení nových elektrospotřebičů, výměnu jističů, zásuvek a vypínačů, správu domovních zvonků.

Elektrikáři přijedou k zákazníkům s veškerou výbavou, aby byli schopní na místě provést opravu. Většinou využívají termokamery, díky nimž rychle zjistí, v jaké části elektroinstalace se nachází problém, aniž by museli samostatně kontrolovat každý spoj.

Elektro Elefant pomáhá nejen domácnostem, údržbu elektroinstalací, revize strojů, hromosvodů a pohotovostní servis zařizuje také pro mnohé firmy jako Sazka, T-Mobile, CETIN, Vodafone, Jablotron, PPL a další. Firma je smluvním partnerem PRE, E.ON a ČEZ.

Zanechte komentář