Lifestyle Magazín

3 tipy, jak proměnit zahradu v místo plné zábavy a relaxace

Na zahradě je taková zábava, jakou si ji člověk udělá. Pokud vaše parcela zavání nudou, není nic jednoduššího, než investovat do několika atrakcí. Myslete především na děti, ale nezapomínejte ani na sebe. Inspirujte-li se následujícími tipy, nešlápnete vedle.

Zahradní domek

Sortiment zahradních domků zahrnuje dřevěné stavby, jež mohou nahradit altán či pergolu, stejně jako úložné prostory pro uskladnění nářadí, sportovních potřeb a dalších věcí. Obvykle si je pořizují majitelé pozemků, kteří nemají rodinný dům, ale touží po praktickém posezení – a současně po přístřešku, který by čas od času umožnil pohodlné přespání.

Kromě klasického zahradního domku zvažte pořízení dřevěného či plastového zahradního domku pro děti. Zabírá minium prostoru a prckové si v něm mohou hrát od rána do večera – ztratí pojem o čase, aniž by trávili hodiny nad displejem telefonu.

Dětské hřiště

Dětská hřiště jsou fenoménem moderních zahrad. K mání je nespočet atraktivních sestav čítajících spousty skvělých herních prvků. Stačí si vybrat tu správnou – kvalitní, bezpečnou a vhodnou pro danou věkovou kategorii. Pro náctileté a dospělé je jasnou volbou workoutové hřiště.

Pokud vám rozpočet neumožňuje pořízení kompletního hřiště, případně máte menší děti, které by potenciál nevyužily, zaměřte se na jednotlivé herní prvky – skluzavky, houpačky a pískoviště.

Koupací sudy

Proměnit zahradu a soukromé wellness je tak snadné. Můžete si pořídit koupací sud opatřený vnitřními kamny. Relaxace ve vyhřáté vodě přichází vhod především v zimě – nahřát ji na cca 38° C trvá při teplotě okolního vzduchu 15 °C zhruba dvě hodiny. Během tropických veder zase oceníte možnost rychlého osvěžení ve studené vodě.

Zahradní domky, dětská hřiště, koupací sudy, ale také sauny a další skvělé věci najdete v eshopu skluzavky.cz.

Zanechte komentář