Dětský pokoj Magazín

Krásné dárky pro děti: Povlečení a osušky na motivy Ledového království

Animovaná pohádka Ledové království se stala fenoménem. Nejúspěšnější snímek z dílny Walta Disneyho utržil více než miliardu dolarů a získal si srdce dětí na celém světě. Příběh o dvou princeznách a jejich kamarádech jsme si však zamilovali také my – rodiče. Ostatně není se čemu divit, protože taková dechberoucí kombinace silného příběhu, laskavého humoru a jedinečného ztvárnění se jen tak nevidí. A když k tomu přičtete famózní hudební doprovod, je nadmíru jasné, že se tento animák navždy zapíše na seznam těch nejkrásnějších pohádek.

První díl se do kin dostal na konci roku 2013 a na rozdíl od většiny ostatních pohádek si popularitu udržel až dodnes. A chystá se pokračování, které bude mít premiéru v listopadu 2019. O „dvojce“ se však příliš nemluví – dabérka hlavní postavy Kristen Bell prozradila pouze to, že scénář je již hotový a na nahrávání se intenzivně pracuje. Autoři nespěchají a dávají si na čas – chtějí, aby byl druhý díl stejně úspěšný jako ten první.

A teď to podstatné pro vás. Protože se blíží Vánoce, budou se vám hodit tipy na skvělé dárky pro děti. Co by asi řekly, kdyby na ně pod stromečkem čekala dětská osuška Ledové království a povlečení?

Osušky a dětské povlečení sice patří mezi praktické dárky a na ty si děti příliš nepotrpí, ovšem osušky a povlečení Frozen, to je úplně jiné kafe! Ale musíte si dát pozor, u koho nakoupíte, protože opravdovou radost udělají pouze kvalitní materiály.

My jsme hřejivé povlečení Ledové království našli v nabídce známého prodejce RodinneBaleni.cz. Je ze 100% bavlny, má pohodlné zapínání na zip a v případě dodržení doporučené údržby potisk vydrží dlouho jako nový. Prodejce nabízí povlečení s Annou, Elzou a jejich kamarády v různých variantách – stačí si vybrat tu, která svým designem zapadne do pokojíčku vašeho dítka.

V nabídce e-shopu nechybí ani zmíněné osušky. Opět ze 100% bavlny, příjemné na dotek a šetrné k dětské pokožce.

Zanechte komentář