Magazín

Kreslící tabule a výtvarné stolky – talent je třeba rozvíjet od útlého věku

Co by rozhodně nemělo chybět v dětském pokojíčku? Jeden z největších českých myslitelů Jan Amos Komenský moc dobře věděl, že nejefektivnější metodou rozvíjení dětí je škola hrou. A máte-li doma malého umělce, udělejte mu radost krásným výtvarným stolečkem nebo kreslící tabulí. V dnešním článků vám představíme úžasné výrobky, které pochází z produkce americké firmy Step2.

Proč právě Step2?

Americká společnost The Step2 Company, LLC patří k nejznámějším výrobcům dětských hraček a dětského zahradního nábytku. Filosofií společnosti, která je na trhu od roku 1991, je kvalita, hodnota a funkčnost. Při kontaktu s výrobky je na první pohled jasné, že nejde jen o prázdnou frázi, ale holou skutečnost. Magnetické a kreslící tabule pro děti, jakožto i všechny další hračky značky Step2, se chlubí prvotřídním zpracováním, zdravotně nezávadnými materiály a unikátním designem. Nedají na ně dopustit rodiče z více než 70 států, do kterých se výrobky dováží. U nás je můžete zakoupit na www.steptwo.cz – e-shopu výhradního českého dovozce Step Two s.r.o.

Nabídka výtvarných stolečků a tabulí je velmi pestrá, my jsme vybrali dva produkty, které nás zaujaly nejvíce.

Výtvarný stolek Deluxe

Výtvarný stolek Deluxe je určen pro předškoláky. Poskytuje dítěti spoustu místa pro malování, kreslení, modelování a další umělecké činnosti. Na velké kreslící ploše je za sucha stíratelná deska, ne kterou může dítě kreslit stíratelným fixem. Praktický je i úložný prostor pro psací potřeby, barvy, omalovánky a papíry. Konstrukce je kvalitní, stabilní a odolná. Součástí je také židlička s maximální nosností 34 kg. Stolek smontujete snadno i svépomocí a do světýlka budete potřebovat 3 AAA baterie.

stolek deluxe

Oboustranná skládací tabule

Skládací magnetická a kreslící tabule pro děti je k mání v červené a růžové barvě. Skládá se ze dvou protilehlých desek, z nichž je jedna tabulová a druhá magnetická. Na magnetickou tabuli může dítě připevnit až 77 písmen, čísel a znaků. Zároveň na ni lze kreslit za sucha stíratelnými fixami. Na každé straně tabule je klips na papír. Na tabulovou část se píše křídou. Zpracování odpovídá ostatním výrobkům značky Step2 – tabule je stabilní a odolná.

skladaci-tabule

Zanechte komentář