Lifestyle Magazín

Luxusní sedací souprava od společnosti INELIS se stane chloubou obývacího pokoje

Obývací pokoj je jednoznačně centrem takřka každé domácnosti, ostatně není se čemu divit, protože se v něm setkávají všechni členové rodiny. Sedací souprava je dominujícím prvkem dané místnosti, a proto byste měli klást důraz především na kvalitu, precizní zpracování i působivý design, který odráží váš osobitý styl. V následujících řádcích vám prozradíme, jaká kritéria při výběru zohlednit.

Kritéria pro výběr sedací soupravy

V první řadě je nezbytné zohlednit velikost místnosti, podle které se rozhodnete pro konkrétní tvar sedací soupravy. Zatímco do některých jsou vhodné spíše dvě samostatné pohovky, do jiných jsou ideální spíše rohové sedačky, aby se využil i prostor v rohu. Do obrovského otevřeného prostoru dokonale zapadne provedení ve tvaru písmene U.

Samozřejmě současný trh poskytuje i levné modely, ovšem konstrukce není tak odolná, čalounění se brzy opotřebuje. Investujte spíše do kvalitního produktu, který vám vydrží dlouhá léta. Záleží i na tom, k jakému účelu se bude sedací souprava využívat. Je rozdíl, jestli má sloužit jen k sezení, nebo i k přespávání.

Dobrou volbou je kovová nebo dřevěná konstrukce, protože je spolehlivá a odolná, s čímž jde ruku v ruce i dlouhá životnost. V tomto segmentu působí společnost INELIS, která se zaměřuje na výrobu prestižního čalouněného nábytku.

Co se týče materiálu, zaměřte se nejen na materiál jako takový, ale i estetickou oblast. Vzhled by se vám měl zamlouvat a měl by dokonale zapadnout do celkového stylu místnosti.

INELIS je odborník na prodej nábytku

INELIS má vlastní prodejnu s čalouněným nábytkem v Praze. Jestliže je ve vašem hledáčku prodej nábytku Čestlice, INELIS se nachází na adrese V Oblouku 266. Připraveny jsou na prodejně modely významného německého výrobce SOFANOVA, který si zakládá na exkluzivních materiálech a vysoké kvalitě.

Pokud hledáte kombinaci praktičnosti, kvality, úložných prostorů a rozkladů, podívejte se i na čalouněný nábytek INELIS.

Zanechte komentář