Magazín

Pohádky a večerníčky můžete dětem pustit i online

Jak přimět děti, aby vám alespoň na chvíli dopřáli špetku zaslouženého klidu? Dopřejte jim to, co milují z všeho nejvíc – pohádky. Odborníci namítnou, že sledování televize není ideální výplň času, nicméně pár desítek minut denně dětem naopak prospěje. Společně se svými oblíbenými pohádkovými hrdiny zažijí spoustu dobrodružství a vy si vychutnáte vůni a chuť odpolední kávy. Jenomže co když v televizi zrovna nic nedávají a nemáte po ruce ani DVD s vhodnými pohádkami? Neklesejte na mysli a, díky internetu máte přístup ke všem populárním dětským pořadům! A my vám prozradíme, kde najdete ty nejlepší pohádky na jednom místě.

Snad nejbohatším zdrojem pohádek je server YouTube.com, nicméně spousta videí není funkčních. Tak proč ztrácet čas hledáním, když můžete dětem přehrávat pořady na specializovaném portálu VeselePohadky.cz? V této rozsáhlé databázi najdete ty nejlepší pohádky, které jsou na internetu k mání. Všechny jsou stoprocentně funkční a dostupné ve kteroukoliv hodinu. Stačí otevřít webový prohlížeč na notebooku, tabletu nebo chytrém telefonu a je to.

Projekt VeselePohadky.cz umožňuje intuitivní a rychlé vyhledávání pohádek, které jsou dostupné na YouTube. Všechna videa jsou přehledně rozdělena do příslušných kategorií, a to podle žánru (např. animované, kreslené, hudební či loutkové pohádky) a dalších kritérií (např. pohádky pro kluky, holky a pro nejmenší). Zároveň můžete využít vyhledávací pole, do kterého napíšete jméno vyhledávané pohádky, případně si vybrat mezi nejsledovanějšími a nejnovějšími videi.

Další výhody spočívá v kontrole zobrazovaných pohádek a večerníčků. Na VeselePohadky.cz se vám nestane, že dětem nedopatřením pustíte nevhodný pořad. V nabídce najdete klasické i moderní pohádky, na které s chutí podíváte i vy. Budou to Šmoulové, Krkonošské pohádky, Tom a Jerry nebo třeba prasátko Peppa? Na www.veselepohadky.cz si vybere opravdu každý!

Zanechte komentář