Tipy na výlety

Seznamte se s dinoasury v unikátním DinoParku

Děti milují dinosaury a vy jim můžete splnit jejich velké přání a ukázat jim je na „živo“. Unikátní zábavní park DinoPark najdete v Praze, Liberci, Plzni, Vyškově a Ostravě (poněkud mylné označení, protože „ostravský“ DinoPark se ve skutečnosti nachází v nedaleké obci Doubrava).

V upraveném parku se můžete těšit na spoustu modelů dinosaurů v jejich skutečné velikosti (některé modely jsou pohyblivé a ozvučené), paleontologické hřiště, na kterém mohou děti odkrývat kostru dinosaura a dětské hřiště s mnoha prolézačkami, houpačkami, pavoučí sítí a dalšími bezvadnými atrakcemi. Součástí DinoParku je také bludiště s překvapením na jeho konci, mini zoo a 3D kino, kde se promítá film Triceratops, který byl vyroben speciálně pro DinoPark.

V DinoParku se skvěle pobaví děti i dospělí a bude-li to nezbytné, můžete si s sebou vzít i psa (všem na vlastní zodpovědnost). Závěr rodinného výletu pak můžete zakončit nákupem dinosauřích suvenýrů. Otevírací dobu a další informace o DinoParcích najdete na oficiálním webu www.dinopark.cz.

Foto: zdroj ostrava.dinopark.cz

Zanechte komentář