Lifestyle Magazín

Tipy, jak si zpestřit sex a mít v ložnici zase spoustu zábavy

Sex je nesmírně důležitou součástí každého zdravého vztahu, ale pokud není svěží a vzrušující, může se stát rutinou a všedností. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak učinit milování zábavnější a příjemnějším pro oba partnery. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak udělat z ložnice opět to zábavné místo.

1. Mluvte o něm

Komunikace je v každém vztahu klíčová, proto se ujistěte, že se svým partnerem otevřeně a upřímně mluvíte o tom, co ho baví a co ne. To vám oběma pomůže zjistit, co tomu druhému nejlépe vyhovuje, a učinit sex příjemnějším.

2. Vyzkoušejte něco nového

Vyzkoušení něčeho nového může sex učinit mnohem vzrušivějším. To může znamenat vyzkoušení nových poloh, prozkoumání různých druhů předehry nebo dokonce zavedení hraček do ložnice. Skvělou volbou jsou stimulátory klitorisu. Pánové zase ocení vakuové pumpy. Možností je celá řada, můžete zkoušet jednu „hračku“ po druhé.

3. Nastavte náladu

Ujistěte se, že jste vytvořili atmosféru, která intimitě přeje. To může znamenat zapálení svíček, puštění romantické hudby nebo nastavení správné teploty.

4. Přidejte trochu romantiky

Nezapomeňte si udělat čas na romantiku. Co takové vzájemné masáže, společná koupel v bublinkové koupeli nebo třeba „jen“ chvilkové mazlení?

5. Dělejte si navzájem komplimenty

Komplimenty mohou v partnerovi vyvolat pocit většího sebevědomí a sexy, díky čemuž bude sex pro vás oba příjemnější. Anebo vás nažhaví špinavé řečičky? Nestyďte se za ně, vždyť i ty lze považovat za kompliment!

6. Nespěchejte

Při sexu nespěchejte. Nespěchejte, abyste skutečně prozkoumali tělo toho druhého a užili si chvíle.

7. Bavte se

Nezapomínejte se při sexu bavit a společně se smát. Smích může pomoci uvolnit oba partnery a zpříjemnit prožitek.

Díky těmto tipů si můžete s partnerem udělat sex zábavnější a příjemnější. Nezapomeňte spolu vždy komunikovat a být otevření. S trochou snahy můžete ze sexu udělat velmi intenzivní zážitek.

Zanechte komentář