Dětský pokoj Magazín

Povlečení s Annou a Elsou – dárek na motivy Ledového království zaručeně potěší!

Čím udělat radost malé princezně? Ať už k příležitosti narozenin, Vánoc nebo je tak bez důvodu, došla-li vám inspirace, zaručeně neminete s dárkem na téma populární pohádky Ledové království. Pokud se vám zdá, že pokojíček vašeho dítka praská ve švech, jděte na to jinak a zaměřte se na praktické dárky. Prozradíme vám několik zaručených tipů!

Středobodem dětského pokoje je postel, která by měla být pohodlná a zároveň pěkná na pohled. Pořiďte holčičce povlečení Ledové království a nebudete ji muset přemlouvat, aby si šla konečně lehnout. Takovým dárkem nepohrdne žádná malá fanynka Elsy a Anny. Uznáváme, že nejde o dvakrát ideální motiv pro kluky (ačkoliv i ti mají pohádku Ledové království v oblibě) – ti preferují superhrdiny, Mimoně, Spongeboba, Hodného dinosaura a podobné pohádky. Ledové království je do jisté míry holčičí záležitost – alespoň co se povlečení týče.

Ledové království patří k nejkrásnějším moderním pohádkám a není divu, že si získalo neuvěřitelně širokou základnu divaček. Holčičky se na animovaný film inspirovaný klasickou pohádkou Sněhová královna od Hanse Christiana Andersena mohou dívat stále dokola a jen tak se ho nenabaží. Logicky chtějí vše, co s pohádkou nějak souvisí. Dopřejte jim společnost Elsy a Anny v jejich postýlce a zpříjemněte jim každodenní usínání. Stoprocentní bavlna, praktické zapínání na zip a kvalitní potisk – to jsou pádné argumenty, proč nákupu nebudete litovat.

Povlečení samozřejmě není jedinou možností. Skvělou volbou může být i dětská osuška Ledové království. Využijete ji doma po koupeli nebo na dovolené u vody.

Dětské povlečení, osušky, ale také ponča a zimní sety (čepice + rukavice + šála) s tématikou Ledového království najdete na www.rodinnebaleni.cz. Ceny jsou příjemné a balíček budete mít doma obratem.

Zanechte komentář