Lifestyle Magazín

Víte, která jazyková školka Praha patří k těm nejoblíbenějším u dětí i rodičů?

Máte doma malé dítko, které by mělo co nevidět nastoupit do mateřské školky? Anebo se budete stěhovat, a tak hledáte spolehlivou a zkušenou školku ideálně i s výukou angličtiny? Pro všechny, kteří si přejí umístit ratolest do vybavené, zkušené, kvalitní a hezké školky, je tady Maxíkova školka.

Něco víc o Maxíkově školce

Maxíkova jazyková školka začala působit ve školním roce 2008 / 2009. Rozvíjí potenciál dětí od 1 do 7 let. Výuka probíhá i v anglickém jazyce za účasti kvalifikovaných učitelek včetně rodilých mluvčí a zdravotních sester.

Složení tematických okruhů, uměleckých a pohybových aktivit jde ruku v ruce s Rámcovým výchovně – vzdělávacím programem. Jeho součástí je speciální aktivita Maxíkový školky MaxClever. Ta využívá soubor technik a speciálně sestavených cvičení, jež vedou ke zvýšení intelektových schopností dětí předškolního věku.

Pro děti od 1 do 7 let věku

V případě, že potřebujete umístit syna nebo dceru do jeslí či školky, v Maxíkově jazykové školce budete mít jistotu, že vaše dítě dostává vše, co potřebuje a starají se o něj lidé, kteří mají děti rádi. Jazyková školka Praha děti baví. Zažívají tady denně spoustu zábavy, učitelé se zaměřují na rozvoj talentu dětí i jejich dovedností.

Léty prověřená mateřská školka a jesle přijímají děti od 1 roku věku. Je zde zavedená spolupráce s předními institucemi v oboru předškolní výchovy a vzdělávání v ČR pro děti s nadprůměrnou inteligencí.

Vyberte si z poboček v Praze

Maxíkova školka má v Praze mnoho poboček. Čeká na vás mateřská školka Praha 4 – Modřany, Praha 5 – Stodůlky, Praha 9 – Rubeška, Praha 6 – Petřiny, Praha 8 – Karlín, Praha – Slivenec, Bašť – Martínská, Říčany, ale také Kladno nebo Tábor.

Více informací najdete na webových stránkách jazykova-skolka.cz.

Zanechte komentář