Lifestyle Magazín

Z nevyužité plochy na zahradě můžete vytvořit krásné dětské hřiště!

Máte na zahradě spoustu volného místa a nemáte tušení, jak jej využijete? Bazén máte, altánek máte… Možná by nebylo od věci, kdybyste protentokrát udělali něco pro své děti. Co by asi řekli na to, kdybyste jim na zahrádce postavili vlastní dětské hřiště? Pravděpodobně by oněměly úžasem. Samozřejmě jen na chvíli, protože by se vzápětí vrhly do víru her.

Postavit dětem hřiště není vůbec od věci. Alespoň s ohledem na to, kolik času tráví mezi čtyřmi stěnami svého pokoje. Dostat ratolesti na čerstvý vzduch je v dnešní době digitálních her umění. Na druhou stranu není dvakrát bezpečné, pouštět je na městské hřiště přes půl města… Suma sumárum, zabijete dvě mouchy jednou ranou. Vaši potomci budou trávit více času venku a přesto je budete mít neustále pod dohledem.

Vraťme se však k samotné stavbě dětského hřiště. Nikdo po vás nechce, abyste se chopili řemeslnických nástrojů a trávili všechen volný čas v dílně. Šikovný kutil sice zvládne ledacos, ale pro většinu běžných smrtelníků jsou jednoznačnou volbou nejrůznější zahradní sestavy.

Při výběru dětského hřiště klaďte důraz na bezpečnost. Jednotlivé komponenty nesmí mít ostré hrany a šrouby. Zároveň myslete do budoucna a pořiďte dětem takovou sestavu, která je nebude brzy nudit. Atrakce by měly odpovídat věku dítěte a vůbec nejlepší volbou jsou sestavy, které lze v průběhu času doplnit o nové komponenty.

Mezi nejoblíbenější atrakce patří skluzavky, domečky, pískoviště, houpačky, lanové dráhy a žebříčky. Krok vedle neuděláte ani nejrůznějšími hlavolamy a logickými hříčkami. Nápaditost moderních sestav vás mile překvapí.

Spoustu inspirace najdete v e-shopu ceskehriste.cz. Prodejce se specializuje na kvalitní dětská hřiště české výroby a nabízí bohaté spektrum sestav i jednotlivých herních prvků. Všechny výrobky jsou certifikované a tudíž maximálně bezpečné!