Magazín

Ideální dárek pro dítě? Odrážedlo zabaví a rozvíjí motoriku!

Na vymýšlení dárků pod stromeček není nikdy příliš brzy. Ani se nenadějeme a opět si budeme užívat nejkrásnější svátky v roce, pěkně pospolu v rodinném kruhu. Pokud si nevíte rady s tím, jak potěšit své malé dítko, máme pro vás perfektní tip. Darujte mu něco, co ho zbaví a zároveň a příznivě ovlivní jeho vývoj. Autíčka, odrážedla a vozítka všeho druhu milují kluci i holky. Již od útlého věku touží po vlastním dopravním prostředku a protože si na skutečné auto či motorku musí ještě nějaký ten pátek počkat, mohou se prohánět alespoň na odrážedle!

Odrážedlem žádné dítě nepohrdne. Jde o skvělou hračku a zároveň pomůcku, která rozvine dětskou motoriku. Děti si hrají a zároveň procvičují rovnováhu, což dokáže jen málokterá hračka. Aby tomu tak bylo, musíte se poohlédnout po robustním a přesto lehkém modelu. Vyhněte se vozítkům z nebezpečných materiálů a vsaďte na zdravotně nezávadný plast.

Dětská odrážedla z kvalitního plastu jsou vhodná na projížďky na koberci o po trávě. Děti si je mohou vzít všude s sebou, třeba na procházku do parku či na dětské hřiště. Pokud výběr konkrétního modelu nepodceníte, budete mít co dělat, abyste své dítko přiměli i k jiné činnosti.

motorky

Buďme však trochu konkrétnější. Nabídka odrážedel je opravdu pestrá a pro ty nejmenší jsou vhodné vozítka s vodící tyčí. Ta vám umožní plnou kontrolu a dítě si bude připadat, že řídí skutečný automobil. V případě odrostlejších dětí, které již nejsou odkázány na dohled rodičů, doporučujeme odrážedla ve tvaru motorky. Svým vzhledem připomínají opravdové „mašiny a mají široká kolečka, které se starají o stabilitu. A pro děti, které mají kladný vztah ke zvířátkům, jsou určena roztomilá odrážedla v podobě nejmilejších tvorů.

dětské vozítko

Tak co vy na to, dáte svým dětem pod stromeček hračku, která jim udělá radost a prospěje jim po motorické stránce? Spoustu krásných odrážedel a vozítek najdete na StepTwo.cz. Český prodejce nabízí originální výrobky známé americké firmy Step2, která si zakládá na precizním zpracování, ergonomii a zdravotně nezávadných materiálech. Nezapomeňte si prohlédnout i ostatní hračky, STEP2 vyrábí dětské kuchyňky, pískoviště, domečky na zahradu, hudební nástroje a další.

Zanechte komentář