Magazín

Dětské zahradní hřiště Jungle Gym promění zahradu v zábavní park

Léto se blíží mílovými kroky a již nyní, v průběhu teplých jarních dní, děti tráví většinu volného času venku. Krásné počasí působí jako magnet dokonce i na ty, které se jinak neodtrhnou od televizních obrazovek, tabletů a počítačů, což je pro ustarané rodiče skvělá zpráva. Jenomže i venku na ně čeká spousta nástrah a nezbývá nám, než doufat, že si prckové najdou bezpečnou zábavu. Pokud vaše ratolesti pouštíte na veřejné dětské hřiště, zřejmě si příliš klidu neužijete. Jednak proto, že nemusí vyhovovat bezpečnostním normám a samozřejmě i proto, že si nikdy nemůžete být jisti tím, kdo se v okolí hřiště pohybuje. Řešení je přitom velmi jednoduché – vybudujte dětem vlastní hřiště přímo na zahradě před domem!

Bezpečné hřiště, které zvládnete postavit sami

Zaměřili jsme se na to nejlepší z nejlepších – certifikovaná dětská hřiště Jungle Gym, která se využívají i při vybavován školek. Vyrábí se ze dřeva a splňují veškeré bezpečnostní normy, což pro ustarané rodiče znamená jediné – nemusí se bát, že se děti zraní o ostré rohy či z důvodu špatně navržené konstrukce. Dětská zahradní hřiště jsou k mání v mnoha rozličných sestavách, z nichž každá obsahuje alespoň jednu skluzavku. Sady se dodávají jako komplet, který obsahuje nakrácené řezivo, montážní sady (plastové a kovové prvky, spojovací materiál. a zmíněné skluzavky. Montáž je velmi snadná a zvládnete ji svépomocí i vy!

Nestačí vám základní sada? Rozšiřte hřiště o další moduly!

Obrovská výhoda dětského hřiště Jungle Gym spočívá v možnosti rozšíření o další moduly v podobě zahradních houpaček, skluzavek, šplhací stěny, lana, spojovacího mostu či třeba balkónu. Více modulů znamená více zábavy a postupně tak můžete proměnit kouzelný dětská domek se skluzavkou ve velký zábavní park, ve kterém si vyhrají nejen vaše dítka, ale také děti jejich kamarádi.

Dětské hřiště Jungle Gym

Zahradní dětská hřiště jsou k mání v různých velikostech (záleží také na množství jednotlivých modulů) a je jen na vás, jestli zvolíte kompaktní set, který nezabere příliš mnoho místa, nebo se rozhodnete pro výstavbu zábavního parku, který se stane dominantou vaší zahrady. Většina setů obsahuje již v základu integrované pískoviště, které plní stabilizační funkci (zatěžuje spodní část konstrukce). Hřiště je standardně chráněno krycí sítí proti kočkám a lze k němu dokoupit i kryt z hladce hoblovaných prken a boční lavičky. S montážní sadou si můžete zároveň objednat také pytle s pískem, přičemž v závislosti na konkrétním typu pískoviště budete potřebovat cca 6 – 10 20 litrových pytlů.

Hřiště ve tvaru lodi, vláčku a vodní skluzavka

Výrobce každým rokem rozšiřuje nabídku o nová hřiště a moduly, přičemž v katalogu 2014 natrefíte na dětské hřiště stylizované do podoby lodi a dva nové moduly v podobě vláčku a lodi. Neméně atraktivní jsou nové skluzavky s přípojkou na vodu.

Značka Jungle Gym je sázkou na jistotu. Kvalitní materiály, jednoduchá montáž, bezpečná konstrukce a možnost rozšíření = spousta skvělé zábavy, kterou ocení nejen vaše děti, ale také vy, protože se nebudete muset neustále starat nad tím, že jim může něco stát.

Hřiště  loď

Zanechte komentář