Hračky Magazín

Loutkové divadlo je klasika, krásnější dárek pro děti byste pohledali!

Udělat dětem radost dnes není jednoduché. Což o to, hraček je spousta – vlastně mnohonásobně více než v dobách našeho mládí. Regály včetně těch virtuálních praskají ve švech a nadšený rodič neví, po čem dříve skočit. Jenomže jaké ho pak čeká nemilé překvapení, když dítko věc odloží po půlhodině hraní… Že jste něco podobného zažili, a to hned několikrát? Nezoufejte, i ve věku chytrých mobilních telefonů a tabletů existuje způsob, jak děti skvěle zabavit a současně je i rozvíjet. Darujte jim dětské divadlo a přeneste se společně s nimi do říše pohádek a bájí!

Proč hrát dětem divadlo? Protože baví a rozvíjí!

Uvědomělí rodiče moc dobře vědí, že děti nemůže vychovávat televize ani internet. Nic proti současným technologiím, jistě jsou přínosem, ale rozhodně by se to s nimi nemělo přehánět. A je to právě loutková pohádka, která v dětech probudí kreativitu, rozvine jejich fantazii a rozšíří jim slovní zásobu. Navíc s nimi strávíte skvělý čas a zažijete spoustu legrace. Loutkové divadlo je jako stvořené pro děti ve věku od 3 do 6 let, nicméně pobaví se s ním i mnohem starší dítka.

Obrovskou výhodou loutkové pohádky je fakt, že se zabaví aktivně. Jak moc se do hry zapojí, je čistě na vypravěči. Mohou napovídat, povídat si s loutkami i zcela ovlivnit děj. Nic takového se při sledování televizní obrazovky dělat nedá.

Seznamte se s divadlem Marionetino

Které loutkové divadlo vybrat? Chcete-li si vybrat kompletní loutkovou sadu pro konkrétní pohádku a zároveň mít možnost kdykoliv dokoupit další loutky pro děti, kulisy či scénáře, vsaďte na loutkové divadlo Marionetino, které ilustrovala oblíbená česká výtvarnice Lenka Procházková. Tradiční loutky v moderním hávu se vyrábí z oboustranně kašírované knihařské lepenky (je stejně tvrdá jako dřevo), je ekologická, a protože mají plošné provedení, děti je mohou snadno ovládat.

Divadlo Marionetino si za své kvality vysloužilo ocenění Správná hračka. Koukněte se na kufrik.cz, kde najdete kompletní nabídku, a přesvědčte se o tom na vlastní oči.

Zanechte komentář