Magazín Tipy a rady

Nejlepší vánoční dárek? S fotoknihou nemůžete šlápnout vedle!

Pomalu, ale jistě se blíží Vánoce, nejkrásnější svátky v roce. Anebo taky jinak. Rychle až zběsile s blíží období plné stresu a nestíhání. Pokud vám při myšlence na všechen ten spěch a chaos naskakuje husí kůže, udělejte to letos jinak. Vyhněte se nepříjemným tlačenicím v obchodním centru a vytvořte dárky pro své nejbližší v pohodlí svého domova. Jak? Máme pro vás bezkonkurenční tip – bez ohledu na to, pro koho právě vybíráte dárek, neuděláte chybu v případě fotoknihy!

Vybrat originální dárek, který obdarovaný osoba neodloží k ostatním nepotřebným věcem, je v dnešní době kumšt. Domácnosti jsou přeplněné věcmi a všichni mají téměř vše, co potřebují. A právě v tom tkví kouzlo fotoknihy – je velmi osobní a může mít libovolnou podobu. Zda ji věnujete prarodičům, sourozencům nebo někomu úplně jinému, je na vás. Stejně tak i její obsah. Fotografie do ní naskládáte vy.

Fotokniha udělá radost každému. Dokonce i vám, až ji budete tvořit. Vyhnete se výletu do nákupního centra a v klidu si ji doslova naklikáte na webu. Proces tvorby můžete pojmout jako vhodnou příležitost pro příjemnou chvilku s partnerem. Pokud není fotokniha pro něj, přizvěte si ho k sobě a zavzpomínejte si při procházení společných fotografií. Připomeňte si dobu, kdy se vám narodilo miminko, nedávnou dovolenou u moře a další jedinečné momenty. Cítíte tu nostalgii?

Vraťme se však k samotné tvorbě fotoknihy. Budete k ní potřebovat dobrou náladu (není podmínkou, ale díky ní bude výsledek o moc lepší) a špetku kreativity. Přehledný online editor s více než 100 hotovými šablonami napříč 8 tematickými kategoriemi najdete na empikfoto.cz. Fotoknihu si samozřejmě můžete navrhnout zcela podle svých představ a neomezovat se návrhy.

Fotokniha představuje způsob, jak dát ostatním najevo, že vám na nich záleží. Je mnohem lepší než jednotlivé fotografie v obálce a otáčení stránek si užijete mnohem více než listování digitálních snímků v mobilu. Máte snad lepší nápad, jak svým nejbližším udělat ohromnou radost a ani se u toho nezapotit?

Zanechte komentář