Tipy na výlety

Výlet do Prahy s větší skupinou? Víme, kde se ubytovat!

Když nevíte, co s volným časem, udělejte si výlet do stověžaté matičky Prahy. V té je totiž stále co k vidění – museli byste se rozkrájet, abyste zvládli navštívit byť jen zlomek míst, která stojí za to. Českou metropoli milují dospělí i děti a neustále se zde konají zajímavé akce všeho druhu. O těch se však můžete dočíst jinde – v tomto článku vám prozradíme, kde najít ubytování pro větší skupinu osob.

Rozhodnete-li se pro návštěvu hlavního města ve větší skupině, například společně s dalšími rodiči a jejich ratolestmi, jistě se budete chtít ubytovat na stejném místa, a to především z organizačních důvodů. „Rozhození“ účastníků v rámci několika ubytovacích zařízení není zrovna šťastným řešením a mnohem lepší je ubytování v jediném objektu. V případě větší skupiny osob to však může být problém, neboť kapacity pražských hotelů a penzion nejsou neomezené.

Naštěstí se můžete dočasně zabydlet v penzionu, pro který představují větší skupinky turistů cílovou skupinu. Akat Pension pojme přes 100 lidí a nabízí komfort za dostupné ceny. Většina z 32 pokojů prošla v roce 2017 rekonstrukcí a působí velmi útulně. Zároveň jen na vás, zda se rozhodnete ušetřit a ubytujte se v pokojích hostelového typu (2 – 6 lůžek), nebo si připlatíte za pokoj vyšší kategorie. Pro nejnáročnější jsou určeny apartmány.

Hosté penzionu Akát mají v rámci celého objektu k dispozici Wi-Fi připojení a mohou se scházet ve společných prostorách.

Zmíněný hotel v Praze se nachází nedaleko Smíchovského nádraží. Přesněji v klidné lokalitě Prahy 5, ze které se hravě přemístíte do ostatních městských částí. MHD vás do historického centra zaveze za 10 minut!

Hlavu si nemusíte lámat ani s parkováním, a to ani v případě autobusu. Jen ho nezapomeňte nahlásit personálu v týdenním předstihu.

Chcete se o ubytování v penzionu Akát dozvědět více? Informace, on-line rezervaci a fotogalerii najdete na akatpension.com.

Zanechte komentář