Magazín Tipy a rady

Originální šité dárky pro děti

Vyrobit dětem praktické a zábavné dárky není tak složité jak se zdá. Šicí stroje má dnes doma téměř každý, díky jejich jednoduchému ovládání a široké škále využití. Navíc jejich praktičnost potěší i maminky.

Adventní kalendář

Vánoce se kvapem blíží a děti vyhlíží Ježíška už v listopadu. Obyčejné čokoládové kalendáře ovšem svádí k vyjedení nejpozději 3.prosince. Pokud chcete dětem zpříjemnit čekání na Ježíška a zároveň jim nechcete každý den dávat čokoládu, vytvořte si vlastní adventní kalendář. Možností je nespočet a pokud se nechcete pouštět do složitých střihů, ušijte jen obyčejné pytlíky strojem overlock. Na označení čísly můžete použít šicí stroj, nebo řezací plotr, který čísla vyřízne. Můžete je naplnit čímkoliv. Každý den může na Vaše dítě čekat například mala stavebnice, nebo figurka, kterou můžete na Štědrý den doplnit jednou velkou stavebnicí.

Kapsáře

Kapsáře jsou neocenitelným pomocníkem pro všechny maminky. Děti velmi rády nechávají všelijaké drobnosti povalovat se všude kolem, tak proč je neschovat? Ušít kapsář není vůbec složité, kombinace strojů coverlock a overlock, je skvělým pomocníkem při šití. Ušetří Vám peníze a místo, které by zabraly 2 samostatné stroje. Výběr designu je čistě na Vás, můžete vybrat látky s oblíbenými hrdiny děti, nebo vybrat jednobarevnou látku a nechat děti si je pomalovat samotné například barvami a fixami na textil.

Pyžamožrout

Rozházená pyžama po celém pokoji budou s pyžamožrouty minulostí. Ať už doma, nebo ve školce je děti využijí na maximum. Na jejich výrobu budete potřebovat overlock, kterým sešijete základní tvar, přišijete zip a řezacím plotrem můžete vyřezat obrysy, kterými dotvoříte obličej. Jejich obličeje můžete s dětmi vytvořit naprosto originální, díky skeneru řezacího plotru. Vaši představu přenesete na papír, který plotr naskenuje a vyřeže za Vás. Můžete se tak spolehnout na přesné a ostré okraje a zbavit se tak pracného vystřihovaní z látky.

Zanechte komentář