Magazín Tipy a rady

Osvoboďte se při vytírání od kýblů i ždímání. Jde to i opravdu snadno!

I když je vytírání celkem příjemná činnost. Může ji zprotivit věčné tahání kýblů s vodou a mopů. Které je o to častější, pokud doma máte malé prcky, kteří chvíli neposedí. Takže udržet podlahu čistou může být opravdu nadlidský výkon. Ovšem pokud vsadíte na praktického pomocníka, osvobodíte se nejen od kýblů a ždímání ale ušetříte i nějaký čas pro sebe nebo milované děti. Protože umývání podlahy bude snazší a rychlejší.

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless vytírá stále čistou vodou. K úklidu nepotřebujete nic víc, než jen ji a trochu čisticího prostředku. Zapomeňte na kbelík s min. 5 litry vody, který jste dosud běžně používali. Bateriová podlahová myčka funguje na jednoduchém principu. Rotující válce neustále zvlhčuje čistá voda, zatímco špinavá voda i vytřené nečistoty jsou shromažďovány v nádobkách umístěných za válci. Podlahy jsou tak výrazně čistší, než při použití běžného mopu

Štíhlá konstrukce myčky Kärcher FC 3 Cordless zajišťuje bezproblémovou práci pod nábytkem i její pohodlné uložení bez velkých nároků na místo. Otočný kloub se postará o snadné čištění krajů i rohů. Jelikož myčka vodou neplýtvá, nebudou podlahy příliš mokré a uschnou za pouhé 2 minuty. Myčku můžete používat zcela bez starostí na různé typy tvrdých podlah, dokonce i na parkety a nemusíte se bát ani vytírání v blízkosti podlahových lišt, které mohou být na vlhkost citlivější. Výkonná lithium-iontová baterie poskytuje maximální volnost pohybu, jelikož lze vytírat zcela nezávisle na elektrických zásuvkách. A intuitivní LED kontrolka průběžně informuje o stavu baterie.

Akční cena: 4990 Kč

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Zanechte komentář