Magazín

Pěnové puzzle na zem

Chtěli byste svým dětem vytvořit příjemný a veselý hrací koutek v jejich pokojíčku, ale nevíte, jak vyřešit pokrývku podlahy? Koberce nejsou příliš dobrý nápad, protože by mohlo dojít k popálení kůže. Parkety také ale nejsou dobrým řešením, protože mohou být chladné a vaše dítko může snadno onemocnět. Tento problém perfektně vyřeší pěnové puzzle na zem, které zajistí příjemnou podložku, která navíc slouží jako izolant od zimy, přicházející z podlahy.

Výhody pěnových puzzle jsou opravdu nenahraditelné. Jedná se o příjemnou a hlavně měkkou podložku, která slouží jako perfektní tepelný izolant. Vaše děti si tu tedy budou moci hrát, batolit se anebo zkrátka lenošit, a to bez hrozícího nebezpečí nachlazení. Co se týče zdravotní nezávadnosti, tak puzzle jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který je naprosto neškodný. Je vhodný i pro alergiky, a to z toho důvodu, že nevyvolává alergické reakce. Neobsahuje žádné ftaláty a další škodliviny, jako například azobarviva, které by mohly ovlivnit zdraví a bezpečnost vašeho dítěte. Je to dáno tím, že se jedná o poctivý produkt českého výrobce, který si zakládá na kvalitě a který disponuje certifikáty, které jsou toho hmatatelným důkazem.

Velké pěnové puzzle jsou tedy opravdu výhodné. Jejich největší výhodou je avšak nikoliv to, že jsou nezávadné a praktické z hlediska použití. Vypadají opravdu vesele, což je dáno použitými barvičkami. Vaše děti to zajisté ocení a rozhodně k těmto podložkám nebudou mít averzi, právě naopak, budou si na nich díky atraktivnímu a veselému vzhledu vždy hrát. Děti v tak nízkém věku nedokážou samozřejmě ocenit všechny výhody, které vyplývají ze snadné údržby, tepelné izolace anebo třeba z nezávadného materiálu. Tyto podložky si je ale dokážou okouzlit právě vzhledem, který je skutečně povedený.

Zanechte komentář