Magazín

Kovové modely aut od MACmodel by neměly chybět v žádném klučičím pokojíčku

Láska k rychlým kolům vzniká u mužů již v útlém věku. Sotva udělají první krůčky, nasednou na dětské vozítko. Zanedlouho začnou toužit po opravdovém autě, ale na to si musí ještě nějakou dobu počkat. Mezitím si mohou splnit sen alespoň prostřednictvím miniaturních napodobenin. Modely aut by neměly chybět v žádném klučičím pokojíčku – udělejte si s námi výlet k jednomu z největších prodejců a udělejte svému malému motoristovi radost propracovaným autíčkem. Na jeho poličce se bude jistě vyjímat!

Specialista na kovové modely aut nabízí tisíce miniatur

Firma MACmodel je na trhu od roku 1990 a věnuje se dovozu, výrobě a prodeji modelů aut od desítek renomovaných světových výrobců (např. Burago, Ixo, AutoPlus…). A že je z čeho vybírat – v současné době je v nabídce více než 15 000 položek, mezi kterými nenajdete pouze modely aut, ale také vojenskou techniku, letadla, traktory a staré hračky.

Jaguar E Coupe 1961

 

Specialista na modely aut cílí na výrobky s vysoce kvalitním zpracováním detailů. Ať už máte spadeno na libovolné měřítko, stoprocentně najdete přesně to, co hledáte. Největší napodobeniny vozidel jsou k mání v měřítku 1:12 (motocykly dokonce v měřítku 1:10), ty nejmenší v poměru 1:87.

Veteráni, retro vozy i moderní supersporty

Buďme však trochu konkrétnější, které modely u MACmodel seženete? V podstatě všechny, které v automobilové historii sehrály důležitou roli, ale také nejrůznější raritky, o nichž jste ještě zřejmě nikdy neslyšeli. Ať už si vaše dítko libuje ve vozidlech z první poloviny minulého století, retro autech z 60. až 70. let nebo moderních supersportech, neodejdete s prázdnou.

Kovové modely aut představují skvělý dárek k narozeninám, pod stromeček či kterékoliv jiné příležitosti. Na www.macmodel.cz se koupíte za skvělé ceny – stačí se podívat do kategorie „super sleva“.

Zanechte komentář