Dětský pokoj Magazín

Sháníte kusový koberec do dětského pokoje? Inspirujte se našimi tipy!

Vybrat kusový koberec do dětského pokoje není nic jednoduchého. Děti si na koberci hrají, takže by se neměl rychle opotřebovat. Samozřejmostí by měla být i kombinace materiálu příjemného na dotek a atraktivního motivu – díky tomu v pokojíčku zavládne příjemná atmosféra. Pokud netušíte, po jaké variantě sáhnout, inspirujte se následujícími tipy. Vybrali jsme pro vás několik zajímavých kousků, které se budou líbit vám i dětem.

Pirátský motiv

Kapitán Jack Sparrow, pirát Jake a další známí piráti, kteří patří k nejoblíbenějším dětským hrdinům. Důvěrně je znáte, protože vaše děti také hltají jejich příběhy? A navíc si neustále hrají s pirátskou lodí z Lega… Vaše volba je jasná, kusový dětský koberec v pirátském designovém provedení bude dominantou pokojíčku. Moderní koberec z řady Citi Mix od německého výrobce Hanse Home se vyrábí ze syntetických vláken polypropylenu BFC, je měkký, pružný a dlouho si uchovává původní barvy.

Fotbalový míč

Tento koberec do dětského pokoje je spíše pro kluky, ovšem pokud fotbalu propadla vaše malá princezna, jistě udělá radost i jí. Velkou výhodou tohoto modelu je, že hned tak neomrzí a svým designem neudělá ostudu ani v pokoji většího dítka či školáka. Je k mání ve třech různých velikostech.

Silnice „Sweet town“

Dětský koberec s motivem silnice, to je klasika všech klasik. Ale už jste narazili na variantu, která by byla určena především holčičkám? Na tomto kusovém koberci se nachází tajuplné zámky, jezírka, zábavní parky a další skvělé věci. Děti si na něm mohou hrát třeba nepřetržitě celý den – pevný a odolný polyamid vydrží i nešetrné zacházení. Koberec silnice je krásná dekorace a herní plocha v jednom!

Chcete se podívat na další koberce do dětského pokoje? Najdete je v nabídce specializovaného prodejce mujkoberec.cz, který provozuje také kamennou prodejnu na Praze 9.

Zanechte komentář