Magazín Tipy a rady

Šicí stroje pro děti

Šijete často a vaše děti by chtěly taky? Proč ne – na trhu jsou různé šicí stroje pro děti. Některé jsou pouze hračky – koupíte je v hračkářství, pokud ale chcete, aby vaše dítě opravdu šilo, zvládlo si ušít polštářek nebo třeba taštičku, určitě kupujte takový dětský šicí stroj v prodejně šicích strojů. Za několik málo tisíc se dá již koupit opravdový šicí stroj, který má světlo, vyměnitelné patky a zvládnete na něm i jednoduché domácí opravy – je tedy vhodný i pro šití dospělých. Díky chrániči prstů a pomalejší rychlosti šití na nich hravě zvládnou šít i děti.

Pro děti je obrovskou výhodou i regulace rychlosti šití. Šicí stroj i při maximálním zmáčknutí pedálu šije pomaličku – krokem a přitom až si dítě zvykne nebo když ke stroji sedne maminka, může si dát nejvyšší rychlost šití a šít rychle. Je to výborné i v případě, že už jste zkušená švadlenka, ale potřebujete se někam přesně trefit.

Velikou výhodou nejen pro děti je potom navlékač nitě do jehly a rotační chapač, díky kterému jsou šicí stroje Brother tiché, snadno se čistí a bonusem je i to, že průhlednou krytkou vidíte, kolik nitě vám zůstává na cívce. Šití s těmito šicími stroji vás bude prostě bavit, ať už jste malá slečna nebo její maminka.

Zanechte komentář