Magazín Tipy a rady

Služba likvidace aut vás zbaví starostí o staré vozidlo

Auta – milujeme je, když jezdí bez problémů, nenávidíme, jakmile se porouchají a stanou se nepojízdnými. Co se starým vozem? Prodat jej i jen na součástky nebývá vůbec snadné. Existuje jiné řešení?

Prodat auto, to dá práci!

Starého automobilu se obvykle snažíme zbavit jeho odprodejem. Někdy si říkáme, že by se mohl někomu hodit na součástky, jindy jde o vůz ještě pojízdný, ale již jej u nás v domácnosti nahradil novější model. Tak či onak, s odprodejem vozidla je problém.

Autobazary se do odkupu nehrnou. Větší mají osvědčenější zdroje, v malých se naše auto může stát pouze výstavním exponátem chřadnoucím bez zastřešeného parkování.

Pokud automobil prodáme svépomocí, držíme na něm záruku. A to se může vymstít. Právě na nás je totiž povinnost dokázat, že automobil v době prodeje neměl závadu, kterou kupující reklamuje. Navíc cesta k prodeji může být zdlouhavá, úmorná a taktéž drahá. Často se stane, že nás stojí nejeden den dovolené či volna, kdy na kupujícího čekáme. Když máme šťastnější den, tak nakonec dorazí. Často však ne.

Zlikvidovat vůz je snazší

Kvůli zmíněným zlým zkušenostem se stále více využívá služba likvidace aut. Jde o možnost, jak se zbavit staršího vozidla. Toho, které již nepoužíváme, dokonce auta nepojízdného či autovraku po bouračce. Služba Zahotove.cz likviduje automobily od soukromníků i firem. A nejen to. Tato auta od vás dokonce vykoupí. Zájem má o osobní vozidla, dodávky, nákladní auta, veterány, a dokonce o některé stroje.

Proč zvolit likvidaci vozidla místo prodeje?

Výhod, které služba nabízí, je skutečně hodně. Předně není to jen likvidace vozidel v Praze či v několika dalších velkých městech. Firma funguje celorepublikově a je zcela jedno, zdali bydlíte v nejvýchodnější či v nejzápadnější české obci. Zástupci firmy za vámi přijedou kamkoliv a odkudkoliv si též vozidlo zdarma odvezou.

Služba je možností, jak získat peníze v hotovosti na ruku. Často je proto využívaná lidmi, kteří řeší svoji problematickou situaci třeba ve chvíli, kdy jim exekutor obstaví účet. Není se za co stydět. V životě jsme prostě jednou nahoře a jednou dolu. A někdy nám pouhá maličkost, třeba dobře fungující služba, umí pomoci z nejhoršího, abychom se odrazily ode dna.

Vše funguje rychle. Jeden den zavoláte a již druhý den si mohou zástupci firmy od vás vaše auto odvážet. Na místě podepíšete jednoduchou kupní smlouvu a dostanete do ruky vše pro odhlášení vašeho vozidla z evidence. Nebo můžete tuto službu poptávat na klíč.

Prodej je zcela bez rizika. Smlouva je přehledná a bez právních kliček. Forma prodeje vás též zprošťuje povinnosti držet na zlikvidovaném vozidle záruku. Tak se se svým autem rozlučte a zavolejte službě Zahotove.cz.

Zanechte komentář