Lifestyle Magazín

Proč si pořídit elektrickou koloběžku?

Doby, kdy byla elektrická koloběžka spíše kuriozitou, jsou dávno pryč. Vývoj z ní udělal regulérní a velmi populární dopravní prostředek, kterému se dnes nevyhýbají ani její někdejší odpůrci. Pokud vás zajímá, jaké výhody jízda na elektrokoloběžce nabízí, případně s jen potřebujete utvrdit, že je pořízení moderního jednostopého přemísťovadla správnou volbou, přečtěte si tento článek.

Městem svižně

Kde mohou elektrické koloběžky jezdit? Na chodníky a pěší zóny zapomeňte, ovšem na cyklostezkách a silnicích vám bude říkat pane. Elektrokoloběžku oceníte vždy, když vám umožní rychlý průjezd zacpaným městem.

Městem levně

Ceny pohonných hmot dnes trápí nejednoho motoristu. Elektrokoloběžka je odpovědí na otázku, jak ušetřit za benzín či naftu. Jedno plné nabití nestojí vice než pět korun a při dojezdu 50, 100 a více kilometrů snad ani nemá smysl přepočítávat náklady. Levnější způsob dopravy (vyjma vlastních nohou) snad neexistuje.

Zábava pro celou rodinu

Ovládání elektrické koloběžky je neuvěřitelně jednoduché, proto je jízda příjemná a vhodná i pro menší řidiče. Minimální věková hranice je individuální a záleží na schopnostech dítěte, obecně však mohou jezdit i osmiletí. Modely určené pro nejmenší koloběžkáře samozřejmě nedisponují tak vysokým výkonem – přesto jsou dostatečně rychlé a jako stvořené pro projížďku s celou rodinou. Modely se dvěma koly jsou stabilnější.

Zážitky i mimo zpevněné cesty

Většina modelů sice v náročnějším terénu pohoří, ale to ostatně platí i o osobních autech. Když ale zalovíte v sortimentu terénních elektrokoloběžek, získáte spolehlivého parťáka pro cestování mimo město. Díky navýšenému výkonu hravě překoná nerovnosti i prudší kopce. Taková jízda je jednoznačně zážitek!

Došli jste k závěru, že elektrickou koloběžku potřebujete k životu? Pořiďte si jednu na unicooltech.cz. Specializovaný prodejce nabízí to nejlepší, co je v daném segmentu k mání.

Zanechte komentář