Magazín

Soutěž o rostoucí nábytek za více než 10 000 Kč – stačí nakreslit obrázek a může být váš!

Pustili jste se do přestavby dětského pokoje a čeká vás výběr nábytku? Léto je k podobným činnostem ideální, protože děti tráví spoustu času mimo domov. A čtenáři, kteří mají doma budoucího prvňáčky, jistě ocení tip na skvělou soutěž. Pořádá ji prodejce rostoucího nábytku Rostoucí Nábytek.com a účastníci mohou vyhrát ceny za více než 10 000 Kč.

Hlavní cenou je kvalitní rostoucí stůl Mayer Junior v hodnotě 5929 Kč. Za pozornost však stojí také rostoucí židle Mayer Actikid v hodnotě 4343 Kč. Pořadatel soutěže se, vzhledem k hodnotným cenám, rozhodl, že se účastníci muset trochu přičinit – a to nejen rodiče, ale i děti. Do soutěže se může zapojit každý, kdo namaluje obrázek na téma „Můj vysněný pokoj“ a nahraje jej pomocí aplikace na této stránce.

Hlasování začne 8.7. a autor nejlepšího obrázku dostane rostoucí stůl. Rostoucí židli dostane účastník, kterého vybere pořadatel v rámci deseti nejlépe hodnocených obrázků. Soutěž bude probíhat po celý červenec.

Tak na co ještě čekáte? Dejte svým dětem do ruky pastelky a nechte je namalovat jejich představu o vysněném pokoji. Kdo ví, třeba to budete právě vy, kdo vyhraje praktický rostoucí nábytek. Přejeme hodně štěstí!

Rostoucí nábytek si můžete prohlédnout na www.rostoucinabytek.com.

Zanechte komentář