Magazín

Dětské oblečení Mayoral: Oblečte své dítě podle nejnovějších trendů

I dětské oblečení podléhá trendům a chcete-li, aby vaše dítě vypadalo jako „ze škatulky“, upřete svou pozornost na španělský brand Mayoral. Výrobce s více než sedmdesátiletou tradicí vyrábí oblečení pro děti všech věkových kategorií a distribuuje je do více než 40 zemí na celém světě. A my vám prozradíme důvody, proč sáhnout právě po této značce!

Investice, která se vyplatí

Děti sice rostou jako z vody, což vás může nabádat k tomu, abyste do dětského oblečení neinvestovali horentní částky. Na druhou stranu byste se měli zaměřit na kvalitní a zdravotně nezávadné materiály – zdraví vašeho dítěte je mnohem důležitější než pár ušetřených stokorun. Za hadříky Mayoral navíc neutratíte tolik jako za jiné značkové oblečení – ceny jsou přijatelné a váš rozpočet nerozhodí.

Proč je oblečení Mayoral tak populární?

Vraťme se však samotnému sortimentu – v čem vybočuje z řady? Výrobce si zakládá na kvalitě materiálů a designu, který jde ruku v ruce s nejnovějšími trendy. Na každé kolekci se podílí desítky módních návrhářů. Aktuální nabídka čítá kojenecké oblečení (body, tepláčky, pyžámka…), ale také slušivé hadříky pro starší děti – až do 18-ti let. Najdete v ní kalhoty, mikiny, bundy, kabátky, legíny, spodní prídlo, trička, košile, šaty a další oblečení pro kluky i holky. A nechybí ani praktické doplňky pro novorozence – přebalovací deky, ručníky a hřebínek na vlasy. Jak jinak, než ve stylovém designu.

Vzhledem k tomu, že je léto v plném proudu, doplňte dětský šatník o zbrusu nové kousky z letní kolekce. Za pozornost stojí především klučičí trička s letními motivy, holčičí topy, džínové šortky a sukně.

Kde nakupovat?

Dětské oblečení Mayoral se prodává na více než 5000 prodejních místech a u nás ho seženete například v pražské prodejně Chica&Chico v OC Letňany. A nemáte-li cestu do Prahy, vydejte se na online nákupy na www.mayoralshop.cz.

Zanechte komentář