Magazín Tipy a rady

Stokke Trailz Nordic Blue: Limitovaná edice populárního kočárku ve skandinávském stylu

Očekávaný přírůstek převrátí život vzhůru nohama ještě před tím, než se vůbec narodí. Jakmile totiž žena zjistí, že pod svým srdcem nosí nový život, odsune veškeré koníčky stranou a začne se prioritně věnovat nakupování výbavy, oblečení pro miminko, dětské kosmetiky a kočárku.

V první řadě se nastávající maminka začínají dívat po kočárku, bez kterého se prostě neobejdete. Současný trh je skutečně rozmanitý, a proto máte z čeho vybírat. Pokud chcete svému dítku dopřát trendy dětský kočárek, už nemusíte hledat luxusní kočárky za nelidsky vysoké ceny. Dostupnější alternativou, která vás nezklame ani po designové stránce, je limitovaná edice ve skandinávském stylu.

Kočárek ve stylu Skandinávie

Exkluzivní sportovní kočárek Stokke Trailz Nordic Blue ve skandinávském stylu snoubí funkčnost, všestrannost, praktičnost a elegantní design. Společnost se rozhodla navrhnout outdoor kočárek, se kterým vyrazíte na procházku za každého počasí.

Když se řekne Skandinávie, pravděpodobně si představíte túry v přírodě. Přesně pro tento účel byl kočárek Stokke Trailz Nordic Blue stvořen, ale spokojená s ním budete i při procházení se ulicemi města.

Snadno se ovládá, je praktický a univerzální

Dětský kočárek lze využít od narození, protože disponuje hlubokou korbou. V okamžiku, kdy už nebude korba dostačovat, se nabízí sportovní verze, a to buď proti směru, nebo po směru jízdy. Potom už záleží pouze na vás, která varianta vám nejvíce vyhovuje. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou nafukovací kola, která bez problémů zvládnou jakýkoliv terén.

Celková váha kočárku je 13,5 kilogramů, a tak ho snadno uložíte například do auta i sama. Stokke Trailz Nordic Blue si vás tedy podmaní svým unikátním vzhledem, praktičnosti a multifunkčností.

Zanechte komentář