Magazín

Tip na dárek, který si vaše dítě zamiluje: RC modely!

Vánoce jsou sice za námi a do těch dalších ještě pořádný kus roku zbývá, ale co na tom. Příležitostí, kdy můžeme dětem věnovat krásný dárek, je spousty. Co třeba k narozeninám nebo jako odměnu za vynikající výsledky ve škole? Pokud vám došla invence a nevíte, http://www.webokase.fr pro jaký dárek se protentokrát přiklonit, máme pro vás spoustu inspirace. A nezáleží na tom, jestli máte doma kluka nebo holku – auta, letadla, vrtulníky a další stroje na dálkové ovládání si zamiluje opravdu každý. Dokonce i vy!

Auta na ovládání neboli RC modely aut (RC = radio control) patří mezi nejžádanější dárky vůbec. Vzpomeňte si na své dětství, kdy tyto hračky nebyly ani zdaleka tak dostupné jako dnes. V obchodech bylo jen pár modelů, které měly velmi omezený akční rádius a zastavila je i sebemenší překážka. A přesto jsme si s nimi užili spoustu legrace a nezapomenutelných chvil… Jenomže doba se změnila a pokud jste sortiment nesledovali, budete příjemně překvapeni. Dost možná i ohromeni, protože některé RC modely mají ke
Robes de bal courte klasickým hračkám poměrně daleko a s přehledem uhání rychlostí kolem 50 km/h.

RC náklaďák

O tom by vám řekli své specialisté ze společnosti W-Company cz s.r.o., kteří nabízí více než 30 000 RC modelů aut, vrtulníků, letadel, tanků, motorek, raket, vznášedel a dalších strojů. Samozřejmě nechybí ani RC lodě, které jsou na dovolené u vody k nezaplacení.

Pro prodejce jsou RC modely vášní, které se věnují řadu let a sortiment pravidelně doplňují o exkluzivní novinky, speciální a limitované edice a disponují i veškerým příslušenstvím a náhradními díly. S výběrem vám ochotně poradí a vysvětlí vše, co je třeba. Zboží si navíc můžete vyzvednout na některém z více než 100 výdejních míst v rámci celé české republiky.

RC loďNa RCPark.cz ale nenajdete jen RC modely, ale také autodráhy nebo konstruktivní hračky. Máte-li doma prcka, kterému byste drahou hračku nesvěřili, udělejte mu radost stavebnicí LEGO, Constucblock nebo Meccano. Garantujeme vám, že ať už se přikloníte ke kterékoliv variantě, nemůžete šlápnout vedle. Tyto hračky děti stoprocentně neodloží k těm, které je po pár minutách přestaly zajímat…

Zanechte komentář