Dětská móda Magazín

Veselá nohavice: Místo, kde maminky nakupují dětské oblečení s radostí

Má smysl utrácet za kvalitní dětské oblečení, když ratolesti rostou jako z vody? Pokud nemáte neomezený rozpočet, možná si podobnou otázku před každým nákupem pokládáte také. A když za hadříky pro děti utratíte o nějakou tu stokorunu navíc, vyčítáte si to ještě týden. Nebylo by přeci jen lepší nakupovat „levnou Čínu“ a ušetřit? Anebo za oblečení neutrácet vůbec a raději dítě oblékat do toho, co „zdědí“ po starším sourozenci nebo dětech kamarádek? Nic z toho nemusíte. Vydáte-li se na nákupy do Veselé Nohavice, užijete si to a rozhodně ničeho nebudete litovat.

Maminky mohou jásat – nabídka dětského oblečení je ohromná. Na jedné straně je „no name“ zboží, které sice stojí „pár korun“, ale z hlediska životnosti a kvality provedení naprosto propadá. Opačný protipól patří předraženému, často rádobyluxusnímu sortimentu. Ale existuje i zlatý střed – poctivé dětské oblečení, které najdete v zavedeném e-shopu Veselá Nohavice. Kromě oblečení z fleecu a dětské softshellové bundy pochází z produkce českých švadlen.

Značku Veselá Nohavice si okamžitě zamilujete. Stojí za ní rodiče z masa a kostí – Marta a Michal Plecití, kteří oblečení navrhují a nechávají si ho šít. Jejich úspěšné podnikání začalo docela náhodou. Martě se zalíbil vzor kanafasového ubrusu a nechala si na základě svého návrhu ušít dětské kalhoty. Výsledek předčil veškerá očekávání a manželé si jich nechali ušít na tři desítky. Od doby, kdy první výrobky prodávali na velikonočním jarmarku, však již uplynul nějaký ten rok a nyní se svým širokým sortimentem bodují i u zahraniční klientely. Balíčky putovaly do Austrálie, USA nebo Argentiny.

Veselá Nohavice vyrábí krásné lacláče dodnes. Přibyla k nim i dětská pyžama, šátky na hlavu, dětské mikiny a mnohé další krásné kousky. Všechny mají společné jmenovatele: jsou cenově dostupné, a přitom mimořádně kvalitní a designově nápadité. Tak s chutí na nákupy!

Zanechte komentář