Magazín

Dětské hřiště Jungle Gym: Vaše děti si ho zamilují

Máte vlastní zahradu, na které rádi trávíte čas se svými příteli? Není nic příjemnějšího, než posezení ve stínu altánku či pergoly. Ale co vaše malé děti? Ty hovory dospělých příliš nezajímají a raději by se vydováděly na nejbližším hřišti… Tak proč jim neudělat radost a postavit jim vysněný dětský koutek přímo před domem? Budete je mít neustále pod dohledem a nebudete je muset přemlouvat k pobytu na čerstvém vzduchu.

Rozhodující by neměla být cena, ale kvalita a bezpečnost

Jak by mělo vaše nové dětské hřiště vypadat? Můžete si ho sestavit dle libosti, nicméně nezapomeňte přihlédnout k dispozicím zahrady a věku vašich dětí. Ty nejmenší ocení přítomnost pískoviště, skluzavky a houpaček. Ty větší zase provazové žebříky a šplhací stěny stěny. Skvělým řešením jsou sestavy, ke kterým lze postupně přidávat další moduly.

V každém případě se zaměřte na kvalitu zpracování a stabilitu konstrukce. V současné době je na trhu široké spektrum výrobků, ale ne všechny splňují vysoké nároky na bezpečnost. A chcete-li, aby byl hrací koutek maximálně bezpečný a zároveň vydržel velmi dlouho jako nový, vsaďte na oblíbená dětská hřiště Jungle Gym.

Hřiště pro děti Jungle Gym

Proč si vybrat právě Jungle Gym?

Důvodů, proč se přiklonit k herním sestavám Jungle Gym, je hned několik. Jungle Gym patří mezi přední evropské výrobce a vyrábí dětská hřiště na principu Do-It-Yourself (angl. udělej si sám). Hodí se na každou zahradu či dvůr a již na první pohled vzbuzují dojem výjimečnosti. Vyrábí se z kvalitních materiálů, montáž je snadná a všechny sestavy jsou navrženy tak, aby je šlo později doplnit o další herní prvky. Kdykoliv v budoucnu můžete dokoupit další skluzavky, opičí dráhu nebo jiné úžasné atrakce, které budou odpovídat aktuálnímu věku dětí. Součástí každé sestavy je nakrácené řezivo (dřevěné části jsou tlakově impregnované), montážní sada a veškeré plastové a kovové prvky – nebudete muset nic dokupovat.

U nás si můžete dětská hřiště značky Jungle Gym zakoupit u specializovaného prodejce na www.zahradnihriste.cz. Vyberte si z více než 20 sestav a nezapomeňte si prohlédnout nejnovější přídavné moduly ve tvaru lodi nebo mašinky. Za pozornost stojí také nové skluzavky s přípojkou na vodu. Vaše děti budou ze svého hracího koutku nadšené!

Jungle Gym vláček

Zanechte komentář